Любимите ви ресторанти в ПЛОВДИВ?

  • 1 133
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Препоръчайте ми ресторант в Пловдив в който предлагат добро меню.

# 1
  • Мнения: 9 077
Даяна, срещу Централна поща. Добри цени, приятна обстановка, само чалгата не ме кефи, но това се компенсира с отличната кухня Simple Smile

# 2
  • Мнения: 235
Пасифик до радиото и телевизията , във веселото село има супер храна но с резервация трябва особено петък и събота , кастелото доколкото чух са направили ново заведение където бяха коктейлите на Влади , но не съм ходила още

# 3
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
"Ароматно" на "Цар Асен".
Харесва ми и "Гражданския клуб" в Стария град, но той е по-малък.
Подкрепям и мнението за "Пасифик". Peace

# 4
  • Мнения: 2 212
Подкрепям за Даяната срещу централна поща, както и Даяната до радиото и телевизията, още К2, Хепито... Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Даяна, срещу Централна поща. Добри цени, приятна обстановка, само чалгата не ме кефи, но това се компенсира с отличната кухня Simple Smile

По-добър е другият ресторант'Даяна'- не който е близо до 'Капитан Райчо', а този, който е до сладкарница 'Скалата'  newsm10

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
И най-вече- ресторант 'Острова' на Гребната база  Simple Smile

# 7
# 8
  • Майничка
  • Мнения: 12 570
"Одеон", в х-л "Одеон" (в началото на ул."Отец Паисий"), "Густо", "Ароматно", "Амстердам" (над тоалетните на "Железарска") и една малка пицария "Пикантино" (на ъгъла на "Богомил" и "Родопи" - малко поувехна напоследък, но пиците им и ястията, без телешкия език, са на ниво).

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Аз бих препоръчала Хемингуей, макар че скоро не съм ходила.

# 10
  • Мнения: 3 216
НАй-най-най любим ми е "Фадо". Няма друг като него в града.

 И други ми харесват - Хемингуей,Унико и общо взето си падам по този вид ресторанти.

# 11
  • Мнения: 1 205
"Маската"
става за малки деца, кухнята е много различна, но много вкусна.

Общи условия

Активация на акаунт