как съхранявате водата топла

  • 2 020
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
С термос. Така я съхранявах денем/нощем, само доливах, като свършеше.

# 16
  • Мнения: 514
И аз да се включа Laughing.Най обикновен термос Peace

# 17
  • Мнения: 3 360
С термос. Така я съхранявах денем/нощем, само доливах, като свършеше.
Да-лесно  е! Laughing

# 18
  • Мнения: 6 164
От другите, които имат стъкло вътре два строших. ooooh! Joy hahaha Този металният беше идеолен за мен , защото не се чупи.

Също! Peace Само, че аз след първия строшен стъклен си взех метален Laughing

# 19
  • Мнения: 992
аз ползвам термос, но ми се е случвало веднъж да взимам вода от заведение /все едно за чай/ това също е вариант

# 20
  • Мнения: 8 505
В термос.

# 21
  • Мнения: 240
Аз ползвам метален термос, държи водата топла цяла вечер. Мисля че беше на "Elit" newsm10

 Peace Имам същия , ако водата е по-топла , издържа до 24 часа. Peace

# 22
  • Мнения: 1 555
Само в термос я съхранявам

# 23
  • Мнения: 163
Аз ползвам метален термос, държи водата топла цяла вечер. Мисля че беше на "Elit" newsm10

 Peace Имам същия , ако водата е по-топла , издържа до 24 часа. Peace

 newsm78 newsm78
и ние си купихме термос ,нооооо в нашия водата издържа топла максимум 2-3 часа сега като се захлади.
Направо ви завиждам за вашите термоси-Аз я преварявам вечер към 22-23 часа и я слагам в термоса-.После като ставаме към 2.00 да се храним ми се налага да я претоплям newsm78 newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 663
термос. моят е от най-старите, но върши страхотна работа при нужда!!!

# 25
  • Мнения: 140



 Peace Имам същия , ако водата е по-топла , издържа до 24 часа. Peace
Че и повече.  smile3521

# 26
  • Мнения: 316
И аз с термос, но моя е някакъв стар китайски пластмасов. Татито го превари на части като започнахме да го ползваме за бебка  Joy
Ако термоса не се отваря водата издържа поне 24 часа, а иначе за 3 хранения ми стига.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 599
Ние я съхраняваме в най-оликновен метален термос. Цял ден държи водата топла.

# 28
  • Мнения: 46 403
Винаги съм давала на стайна Т и когато сме пътували с кола давах директно, без да съм съхранявала по специален начин  Peace

# 29
  • Мнения: 1 186
моят съвет е да си купиш  специален уред за затопляне-на AVENT,BERTONI,CHICCO,PHILIPS и др.
моето слънце като беше малко бебче-тъй като аз родих декември-си купих на BERTONI но останах доста разочарована защото се развали на 5 ден после ми го смениха с друго(същия модел)и пак се развали-много гадно а нали знаеш че през зимата трябва да пият топло особенно ако е новородено и най накрая затоплях на водна баня Peace
Ти си реши  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт