как съхранявате водата топла

  • 2 017
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 294
Здравейте момичета  bouquet
Пускам темата тук макар, че не съм на 100% сигурна, че тук и е мястото  newsm12
Тъй като скоро ни предстои по-дълго пътуване и се налага да направим 2 хранения по пътя, се питах как ще задържа водичката за млякото топла  за около 6 часа.Разполагам с термос от стериопор, но той дори и в топлите дни едва задържа водата топла за 4 часа.
Моля ви дайте идеи!Как се справяте вие в подобни ситуации?Има ли нещо на пазара което да е по-ефективно от стериопора?
Предварително ви благодаря за отговорите newsm51

# 1
  • София
  • Мнения: 2 152
Аз ползвам метален термос, държи водата топла цяла вечер. Мисля че беше на "Elit" newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 290
Сипи водата в шишето възможно най-гореща, още вряща, така има по-голям шанс да издържи 6 часа в термоса.
Аз си купих нагревател на Чико, който се включва в запалката на колата - малко бавно затопля, но като няма друг вариант върши работа.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 194
Това, което имаш, всъщност термо-чанта ли е? В която слагаш шишенцето с водата? Струва ми се, че за такова говориш newsm78
Вземи си най-обикновен термос-за течности.

# 4
  • Мнения: 1 294
Уф doh, ми даааа термо-чанта си е(изкочи ми от клавиатурата)

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
Използвам най-обикновен термос.

# 6
  • Мнения: 437
Вземи се термос. Моя е Elit и върши чудесна работа вече толкова време.

# 7
  • Мнения: 7 803
аz и вкъ6ти си бях с термос. особенно но6тем бе6е супер. вода си я сипвам вряла, но я дебна като иzстине до Т подходя6та zа пиене zатварям термоса и но6тем само наливам в 6и6ето слагам АМ и бутам в устата. така си пестях и време

# 8
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
При пътуване термос ,а при разходки през по-студено време -термочанта.

# 9
  • Мнения: 596
В термос.  Peace

# 10
  • Мнения: 6 390
А с какво ще пътуваш ако не е тайна  Wink
Аз при всичките си пътувания съм молила за врялаа вода от кафенетата, никой не ми е отказал да ми даде 50гр вряла вода, която си доливам с моя си студена  и приготвям АМ Wink

# 11
  • Мнения: 1 294
А с какво ще пътуваш ако не е тайна  Wink
Аз при всичките си пътувания съм молила за врялаа вода от кафенетата, никой не ми е отказал да ми даде 50гр вряла вода, която си доливам с моя си студена  и приготвям АМ Wink

С личен автмобил ще пътуваме.Не  ми се ще да взимам от заведение.Работила съм в такова като ученичка и съм виждала какво става в кухнята Sick

Благодаря ви за идеите момичета smile3525   Реших, ще си купя термос newsm10

# 12
  • Мнения: 6 390
ааа ама аз не от кухнята  Naughty Grinning само бързоварна кана или пък от кафе машината , абе да видя какво и къде я слагат водата  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 042
Аз ползвам метален термос, държи водата топла цяла вечер. Мисля че беше на "Elit" newsm10

 Peace и аз ползвах такъв.

От другите, които имат стъкло вътре два строших. ooooh! Joy hahaha Този металният беше идеолен за мен , защото не се чупи. И него го опусках няколко пъти, но се размина само с леко смачкано дъно.  Mr. Green Joy hahaha

# 14
  • Мнения: 27 524
Моят уред за топлене на биберони си има приставка за включване към запалката на колата и там си топлиш шишетата  Peace

По принцип за млякото почти винаги съм ползвала вода на стайна температура, по принцип нужда от топло мляко няма  Peace

В обикновен термос може, слагаш я вряща и отначало я разреждаш със студена (хладка); след повече часове тя си става приятно топла  Peace

Последен съвет за всякаквите видове термос - преди да налееш топлата/горещата/врящата вода - изплаквай го хубаво с много гореща вода него самият, да се затопли хубаво, така задържа гореща вода много по-дълго време  Peace

Общи условия

Активация на акаунт