Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора

Анкета

Кой епилатор ползвате?

(Гласуването приключено: нд, 02 яну 2005, 23:41)
Въведи твоя глас

Мили мами, знам че много от вас ползват епилатор и за това се обръщам към вас. Препоръчайте ми нещо добро! Искам да си купя, но за съжаление нищо не разбирам от тези машинки - признавам си  Embarassed
Аз до сега съм ползвала само кола маска, но в новото ми местоположение такова чудо не е особено познато, а и доста скъпо защото е лукс  Shocked (има кола маска само на няколко места!). Една позната ми предлага помощта си като ползвала конец. Ренси, ти май спомена за този метд - ето че моя позната - Индийка ми го предлага вече. Аз нещо не мога да се реша - струва ми се че боли. Може да пробвам на веждите, но не ми се иска да рискувам за крака или бикини линията.
Та, на въпроса, кой епилатор да си купя?
Цитирай

Бургас

аз ти препоръчвам Браун , това за конеца изисква доста тренировки докато го усвоиш...иначе защо не -ще ти излезе без пари Laughing
Цитирай

и аз съм за Браун
Цитирай

Варна

Браун
Цитирай

София

Като си купувах епилатор, ми казаха да не взимам такъв с пинцетки, като Браун, а да е с дискове. За съжаление вече не помня доводите в полза на дисковете, затова нека да се включи някоя по-разбираща мама  Embarassed
Аз си взех Филипс и съм доволна, като пропусна козметика го използвам...  по-лесно е да отидеш на козметик. Триъгълника няма как да оправиш с епилатор(поне аз не мога).
Цитирай

София

Филипс са по добри от Браун, имам и двата и затова мога да направя сравнение..
Цитирай

sofia

Цитат на: Slunce
Филипс са по добри от Браун, имам и двата и затова мога да направя сравнение..

определено да
имам този с охлаждането на филипс от който съм много доволна и браун за който и не искам да се сетя дори къде е
Цитирай

Какво му харесвате на Браун? Имам го от 2 години и не съм доволна.
Цитирай

Хей момичета, марките добре ама казвайте и модели. Поне приблизително, че като гледам вариациите направо се чудя как са измислили толкова много Laughing
Цитирай

София

Цитат на: nad_tab
Като си купувах епилатор, ми казаха да не взимам такъв с пинцетки, като Браун, а да е с дискове. За съжаление вече не помня доводите в полза на дисковете, затова нека да се включи някоя по-разбираща мама  Embarassed
Аз си взех Филипс и съм доволна, като пропусна козметика го използвам...  по-лесно е да отидеш на козметик. Триъгълника няма как да оправиш с епилатор(поне аз не мога).

Абсолютно същото! Аз ще кажа моите доводи - с пинсетите Браун постигнах "проскубан" ефект - просто не захващат всичко. С дисковете на Филипс - никакви грижи. Айлин, моят модел е Satinelle /дано не бъркам изписването, мързи ме да стана да видя Embarassed /.
Цитирай

София

Моят модел е същия като на Бобо. За модел зависи колко пари искаш да похарчиш. Принципа на всички модели на Филипс е един(поне така каза продавача) само екстрите са повече. Аз си вчех най-евтиния, защото по принцип ходя на козметик и епилатора не го използвам толкова често.
Цитирай

Определено съм за Филипс.
Цитирай

Бургас

Аз бих ти препоръчала ROWENTA ,с пинсети е и има някакви топченца,който уж правят масаж докато се епилираш и боли по-малко.Абе само ще ти кажа че моя приятелка,която изобщо не издържа на болка го пробва и беше много доволна съответно от резултата.ако искаш точно модела пиши ЛС ,че сега не искам да вдигам шум да не събудя бебчо.
Успех в избора Very Happy
Цитирай

София

Аз съм с Philips-Satine Ice Optima .Определено накрайника за охлаждане има добър ефект,имайки предвид ,че бих опищяла махалата от болка....
Цитирай

sofia

Цитат на: SAYONARA
Philips-Satine Ice Optima

и моя е същия
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора