Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Пловдив
Уважаеми мами от Пловдив,
Има ли частни Детски ясли в Пловдив? Или някъде,където да приемат детето ми без чакане и без проблеми. Детето ми е на 1г 10 мес. и ми се наложи изведнъж да го давам на ясла.Досега и не съм си го помисляла,но скоро започнах работа,а бабата на която досега разчитах, така ме ядосва, че не издържам повече.А и той има нужда от детски колектив-така ще му е по-добре.А колко ще ми струва лукса частна ясла.Моля ви помогнете ми.

# 1
  • гр. Пловдив
В Пловдив частна ясла за съжаление няма.

# 2
И аз не сьм чувала такова нещо.

Що не вземем да направим една такава Wink

# 3
Аз щях да пускам малкия на ясла от 1 ноември, но се отказах в крайна сметка. Не знам дали ще може да заемете неговото място, защото вероятно има и други деца, които са подали молби и чакат, но може да се пита директорката.

Яслата се намира до ВХВП, мисля че беше 18-та.

# 4
  • гр. Пловдив
Алтернативата ти е да пуснеш връзки и да си го вкараш в ясла по твой избор.
Много трудно, но не и невъзможно.

# 5
и аз търся частна детска ясла защото след една година чакане откакто съм подала молба ми отговарят че не могат да вземат детето ми- нямало места,но уви май наистина няма такова заведение.В София има няколко сигурно колкото всичките детски ясли в Пловдив но ние не сме София

# 6
  • София
И аз бих го записала в частна, макар че напролет ще е в държавна. Но няма, което ми е много чудно, защото Пловдив все пак не е някакъв забутан град...

# 7
  • До хладилника, който обичам
Мисля, че в частна детска градина 'Дъга от мечти' взимат и по-малки дечица - намерете телефона (нета, 144) и питайте. Таксата беше около 150-180 за месец.

# 8
  • Пловдив
и аз не съм чувала за такава ясла... Whistling ooooh!

# 9
  • на кой му пука, майна
Аз защо си мисля, че има или е градина  newsm78 ето тук
Намира се в блок, малко след първото колелото на Панаира, обаче как и беше името

Сега проучих:това е частна детска градина Джой, можеш да се обадиш и да попиташ дали приемат и малчовци
бул. "Цар Борис ІІІ Обединител" 20,
тел.: 032/ 95 15 15

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 19:15 от doniboni

# 10
  • гр.Пловдив
Съвсем наскоро чух от една мама за частна градина, таксата която ми каза беше от порядъка 300лв. месечно! Не запомних къде обаче Embarassed

# 11
  • Пловдив
някой (но кой?  ooooh!) наскоро ми говореше за ясла,но от рода на тези-съвсем малките, в които се гледат около 5 дечица в апартамент. даже си спомням,че тогава не повярвах,защото не бях сигурна дали са ги разрешили този тип забавачници.
ще си напрегна мозъка тази вечер, дано се сетя.

# 12
  • гр. Пловдив
Мисля, че в частна детска градина 'Дъга от мечти' взимат и по-малки дечица - намерете телефона (нета, 144) и питайте. Таксата беше около 150-180 за месец.
Била е 150-180,
аз чух за такса в порядъка на 300 лв.
Но само чух, не от първо лице, така че не гарантирам за достоверност.

Преди три години не взимат никъде.
Проверена информация.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт