Фотошоп IV

  • 26 018
  • 344
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 084
И аз да се включа в новата тема:)), макар че от работа май не ми остава много време за колажи...

Mozi, ето един линк към wallpaper-и с Дисни герои, дано са ти от полза
http://www.sunkissvillas.com/poohwallpaper.htm
По-късно ще потърся още, че децата умират от глад с майка пред компютъра Simple Smile))

# 46
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Малена,последен въпрос:докато твориш в какъв размер ти е фона.Ако го сложа в размера който си дала преди това не го виждам целия на екрана.... newsm78..или после да го сейвна в този размер newsm78

# 47
  • Мнения: 1 033
И аз един въпрос Embarassed
Имам елементи във файлове *.png. Как се работи с тях? Не мога да ги отключа....

# 48
  • Мнения: 1 502
Искам да съхраня този фон, но ми го дава само като един елемент от него . Как да го направя за да го имам както го дават?

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Искам да съхраня този фон, но ми го дава само като един елемент от него . Как да го направя за да го имам както го дават?

Фонът е направен чрез повторение на тази картинка в HTML кода на страницата, която показваш, с този таг :

<BODY text=#000000 vLink=#000000 aLink=#000000 link=#000000
background="/fon/ori/pred/pred6/karanda12.jpg">

А във Фотошоп можеш да го селектираш и да го  направиш Pattern ot Edit/Define Pattern

# 50
  • Мнения: 6 039
Цитат
А във Фотошоп можеш да го селектираш и да го  направиш Pattern ot Edit/Define Pattern

след това вземаш кофата за оцветяване от инструментите и отгоре до кофичката има падащо меню - когато си с цвтя пише FOREGROUND, smenqsh go na PATERN i ocvetiavash

# 51
  • Мнения: 6 039
Малена,последен въпрос:докато твориш в какъв размер ти е фона.Ако го сложа в размера който си дала преди това не го виждам целия на екрана.... newsm78..или после да го сейвна в този размер newsm78

ne ot samoto naчало работя в този формат, и аз не го виждам целия на 100%, гледам го на 66%, но няма начин

# 52
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Нещо такова ли трябва да стане
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=62444
Знам че не е нищо Embarassed ни поне технологията да науча а после ще ги правя както трябва

# 53
  • Мнения: 6 039
да, трябва да се получи това, което е в главата ти
понякога става съвсем друго де  Joy

# 54
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Малена,благодаря  bouquet  bouquet  bouquet,за търпението и обесненията.Надявам се скоро да покажя нещо което   заслужава[smilie=smile3501.gif]. Hug

# 55
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Е,не стана кой знае какво но трябва да смъкна малко елементи за украса.За първи опит става..... :crazyeyes


http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1262100

# 56
  • Мнения: 1 502
Цитат
А във Фотошоп можеш да го селектираш и да го  направиш Pattern ot Edit/Define Pattern

след това вземаш кофата за оцветяване от инструментите и отгоре до кофичката има падащо меню - когато си с цвтя пише FOREGROUND, smenqsh go na PATERN i ocvetiavash

Аз ли съм сляпа  Shocked, че не виждам тази кофа или я няма в моя Фотошоп 7.0  newsm78

Малко нагледна помощ, може ли?  Praynig Embarassed

# 57
# 58
# 59
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 694
Как мога да изтрия нещо нарисувано с четките brushes?


моля отговорете ми Praynig

Общи условия

Активация на акаунт