Първа думичка на бебо

  • 1 548
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 218
Първата съзнателна дума (която аз да разбера) беше Ки на котето (от Лъки)  Mr. Green

Иначе си гукаше от много мъничка, а чак сега казва съзнателно Мама Confused

# 31
  • Мнения: 4 181
Момичета, а как разбирате дали е съзнателно.
Алекс например казва "мам-мам" само на мен, когато е кисел и протяга ръчички да го взема, това означава ли,че е съзнателно?
Според мен ба-ба казва също само на майка ми,  на свекито не Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 362
Първата думичка я каза преди седмица беше "кака" и аз и братовчед ми загубихме ума и дума,щото е неосъзнато,но за първи път прави срички,съмняваме се ,че я е чула от него щото той по цял ден ме какосва  Mr. Green и сега продължава от време на време да я казва  Wink

 но я употребяваше доста на място - най-често рано сутринта към 6 часа в тъмното, като се събудеше гладна.

Аха  Grinning и аз съм я чувала сутрин на като се събуди към 6: 30 говори си нещо на играчките и след малко "кака"  Mr. Green

Момичета, а как разбирате дали е съзнателно.
Алекс например казва "мам-мам" само на мен, когато е кисел и протяга ръчички да го взема, това означава ли,че е съзнателно?

щом се обръща към теб със "мам-мам" значи е съзнателно   Grinning обаче ако всяка втора дума му е мама ,ей така върви и мърмори ,значи не е

# 33
  • Мнения: 4 242
Около 5-я месец изреждаше доста срички ма-ма, ба-ба, та-та, да-да, неосъзнато разбира се, но първата дума беше мама. Педката се смая много като я чу, при положение че на годинка трябва да знае 5 различни вида срички, пита тогава вицове ли ще и разказва Joy В градинката и казваха "говорящото бебе" Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 8 505
В деня,в който навърши 5м-Тата Mr. Green Мама каза доста по-късно.

# 35
  • Мнения: 489
 Не помня на колко месеца беше, но първо каза  МАМА.

# 36
  • Мнения: 2 211
На 6 месеца каза тати.

# 37
  • Мнения: 11 818
От 5-тия месец - ба-ба, та-та, ма-ма, ге-ге, ке.. мама - когато ме иска.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 787
Ма-ма.На 6 месеца и половина.

# 39
  • Мнения: 1 186
ТА-ТА-на 6 месеца го каза а сега повтаря само мА-мА -постонно ме мамосва- вече и е трудно да каже та-та или та-ти

Общи условия

Активация на акаунт