Януарски сладки беборани със щастливи и красиви мами!

  • 11 793
  • 282
  •   1
Отговори
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
             
       
             



-Klemy - София - 24 год. - 2ро
- Damakupa - Шумен - 23 год. - 1во
- mim4o - Враца - 26 год. - 1во
- papina - Германия/Пазарджик - 28 год - 1во newsm32
- rositsa1983 - Прага/Ямбол - 23 год. - 1во newsm32


- Svetlanka - София - 2ро newsm32
- Lorry 78 - София - 27 год.
- Ivi2000 - Русе - 25 год. - 2ро


-B_NADI - Разград - 26 год. - 1во


- Anadolova  newsm32
- vessi17 - Пловдив


- mimi 81 - Асеновград - 25 год. - 1во
- brumbolina - West Sussex, UK - 24 год - 1во


- Vechna lubov - София - 23 год. - 1во


-Bilyana - София- 27 год
- Vvenkova - Велико Търново - 24 год. - 1во
- Fighty - 2ро
- sasha gbg - София - 27 год. - 2ро newsm32
- DaVinci - София - 27 год. - 1во


- Buba_dokeva - София - 2ро
- Petti - Севлиево newsm32


- rumy77 - София - 30 год. - 1во newsm32


- Stiliana1 - София - 27 год. - 2ро
- Dobito - Гърция/Варна - 21 год. -1во
- Tinita - 24 год. - 1во newsm32
- Naj mama - 23 год - 2ро newsm32
- Cvetomirapi - 25 год. - 1во newsm32
- Tsveta - София - 25 год. - 1во
- Desicover - Варна - 29 год. - 1во
- Sharalieva - Варна - 25 год. - 1во newsm32
- bonnie7777 - София - 26 год. - 1во


- titti - София - 26 год. - 1во


- Elimi - София - 28 год. - 2ро
- Teddyvas - София - 35 год. - 4то newsm32
- a.nedeva - София - 27 год. - 2ро


- Meranda - София - 26 год. newsm32
- Setakap - Русе - 34 год. - 1во
- Vesni - Русе - 27 год. - 1во
- nadin 06 - Варна - 25 год. - 1во


- Pinny - София newsm32


- jinajina - Пазарджик/USA - 2ро
- tani_p - Пловдив - 31год. - 1во newsm32


- vessi78 - Варна - 27 год. - 2ро


- Ним - София - 24 год. - 1во
- rali_m - Русе - 29 год. - 1во


- Тинкърбел - 31 год. - 2ро
- Free Soul - София - 32 год. - 2 ро


- Dalala - 2ро
- Ivonska - София - 31 год. - 1во
- doll - София - 30 год. - 2ро newsm32
- Flowerlina - Банско - 24 год. - 1во


- Eleonora_petrova - Русе - 22 год. - 1во


- Lila - София - 32 год.
- Diliana! - София - 34 год. newsm32
- Kатюнгелче newsm32
- Zlati - Стара Загора newsm32
- Анджелина - Варна - 33 год. - 2ро
- maqnoliamm - София - 31 год. - 2ро newsm32


- Cherrygabo


- Galina_dimova - София - 24 год. - 1во


- KayRenn - 1во
- Duggy newsm32
- Гали - Бургас - 28 год. - 1во
- Vicks - София - 26 год. - 2ро
- Milenita blue - 28 год. - 1во newsm32
-  toni ls - София - 31 год. - 1во


- G&J - САЩ/София - 1во newsm32


- Lina78 - Шумен - 27 год. - 1во newsm32
- Gali Iv - Бургас - 27 год. newsm32
- Barbavita - Русе - 29 год. newsm32
- Ива 81 - София - 25 год. - 1во newsm32


- Дидидо - София - 31 год. - 1во


-Dani barabani - Варна - 27 год. - 1во
- Stefani29 - София - 28 год.
- Ива 81 - 1 во
-Ninishte - София - 31 год. - 1во


- Оtmiana newsm32
- Sandy - Пловдив - 25 год. newsm32
-ТоНи - Варна - 28 год. - 1во newsm32




ние сме общо 79      чакаме общо 79

от които 25    и 24     

останалите 30 са     


нашите снимки     smile3509

потребител: yanuari
парола: 2007

предишни теми:
1.Майска пъпка слънцето разпука,евробебе на вратата чука!
2.Януари все още е дале4,хайде бебе 4акаме те с интерес!
3.Януарско бебе кротичко расте, всички го очакват с весело сърце!
4.ЯНУАРСКИ беборани, догодина ще зарадват свойте мами!
5.ЯНУАРСКИТЕ бебоци слушкат, догодина в мама ще се гушкат!
6.Януарските мами са големи сладурани, вече им личи че носят беборани!
7.ЯНУАРСКИ мами бебета сънуват, за свойте европейчета вече те бленуват!
8.ЯНУАРЧЕТА добрички, махат със крачета и ръчички!
9.Бебчо в коремчето ни шава, ЯНУАРИ с усмивка то ще ни дарява!
10.Кога ще дойде ЯНУАРИ да гушкаме дечица здрави!?
11. Януари бавно наближава, тогава бебе ще се гушка в мама!
12.Много мина, мъничко остана, ще ставам ЯНУАРСКА мама !
13.Януарски сладки беборани със щастливи и красиви мами!

полезно:

Полезни връзки
Развитие на бременноста по седмици
Списък с необходимите неща за бебчо 1
Списък с необходимите неща за бебчо 2
Определяне пола на бебчо
Вътреутробно развитие на бебето-размери по седмици
Вашето бебе онлайн
Български имена
Български имена 1
Български имена 2
Български имена 3

магазини за бременни:

София:
1. В Младост 1а, след пътеките на спирка "блок 43", вляво на около 200-300метра има едно каре с няколко магазина.
2. Базар малко преди пл.Македония - щанд за бременни.
3. Под колоните на Графа.
4. на ъгъла на Солунска и Витошка.
5. На ъгъла на Солунска и Цар Самуил - "Мамма Донна".
6. Пиротска – "Рени"; "Мис Макси"; малкия ЦУМ.
7. На ъгъла на Фритьоф Нансен и Петър Берон, срещу офиса ма М-тел.
8. Магазин на ул. "Княз Борис І" 69, участъка преди Алабин; "Мия".
9. ул. Княз Борис I No.55; "МАМИ", ето и Сайт
10. Модна къща- РЕНИ

Пловдив:
1. Магазин в Халите.
2. Под Торакс (частния родилен дом на Четвъртък пазара)
3. В подлеза на Централна поща.
4. В подлеза на Понеделник пазара.
5. В "Детски свят" в Тракия.
6. Miro STYLE

Велико Търново:
1. Модна къща -РЕНИ

Варна:
1. На кръстовището на ул.Ген.Колев и Цар Освободител-срещу супермаркет Гастро.
2. Над подлеза Шипка- до кафе сладкарница Sandor.
3. Модна къща - РЕНИ


Русе:
1. На кръстовището на ул. "Църковна независимост" и ул. "Духовно взраждане" или зад съда до сладкарница Мурсалица.

Детски магазини:

София:
1. "Штъркел", бул. Стамболийски 188,линк
2. "Малечко", бул. Константин Величков №85, линк
3. "Царството на детските стоки", бул. Константин Величков, ъгъла с ул. Пиротска.
4. "Пинокио", Дружба 1; бул. "Княз Дондуков" 39; кв. "Лозенец", ул. "Малин камък"линк
5. "Бебе Маркет", кв. Иван Вазов, ул. "Янко Забунов", бл. 41линк
6. магазин зад Била на бул. България.
7. магазин в Люлин линк
8. "Пакостник", жк. Овча купел 1, ул. Монтевидео и Обиколна, "Търговски център Овча купел", ет. 2линк
9. "Стефи"линк

Пловдив:
1. "Штъркел", бул."Свобода"10линк
2. "Пинокио", бул. "България" 190линк

Варна:
1. "Штъркел", ул. Бр. Миладинови 20линк

Русе:
1. "Штъркел", ул. Борисова 63линк


Бургас:
1. "Штъркел", ул. Антим І 26, до Археологически музейлинк

Предложения за заглавия на теми:


1. Януари - тихо сняг ще трупа, с бебета ще ни затрупа.
2. Януари студ ще ни завари, но на бебето гласчето, ще ни топли сърцето.
3. Хайде, мамо, ЯНУАРИ наближава, време за пазар не ти остава!
4. Студ и сняг през Януари,много мами със бебоци ще завари.
5. Януарските снежинки ще зарадват много мами с малки плачещи дружинки.
6. В ЯНУАРСКИТЕ студени нощи, сладко бебче ще ни стопли!"
7. Януарските снежинки весело ще си валят, сладки бебчета тука ще се появят.
8. Бебчо във коремче рита: хайде майче не остана - Януари наближава!!!!
9.Бебчо рита силно в мама и й казва: "ЯНУАРИ вече ще сме двама!"

Очакват се и нови предложения!

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 17:29 от dobito

# 1
  • Мнения: 689
Нека един път и аз да се разпиша първа.  Joy
Честита нова темичка!
Доби, супер е както винаги!  newsm74

# 2
  • София
  • Мнения: 6 767
Пу съм втора! Laughing

# 3
  • Мнения: 592
Здравейте и от мен момичета,аз май цяла една тема съм пропуснала.Откакто я давам Таня на ясла ( до обяд)вместо да имам свободно време аз напротив все имам нещо за вършене и никакво време.
Ходих на преглед при Мазнейкова,гледахме беба на 3Д -много забавно беше.Обсъдихме и раждането - тя каза ,че трябва да направим секциото между 20 - 30 декември ( само живот и здраве дотогава).

Щяхме да си правим среща в Люлин с няколко мами, хайде да се разберем нещо.
Засега това от мен.Поздрави и целувки

# 4
  • Мнения: 39
Честита ни нова темичка!!
Отдавна не съм писала,но съм настинала и по цял ден лежа!!!Ужасна хрема и гърлото ме боли!Като цяло се чувствам отпаднала!!
Не ми се размина боледуването! smile3516
Добре поне,че имам апетит та бебчо да расте!!!
Приятен уикенд на всички и се пазете ,че в нашето състояние и настинките се изкарват тежко!!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 249
Много рано ни заключиха старата тема - само на 14 страници! Ха честита нова!  Laughing

За Хиполанд докладвам - хареса ми, но аз по принцип обичам магазини, където има всичко под 1 покрив. Количките бяха нисък ценови клас до към 300 лв. Може да е имало и по-скъпи де, не ги гледах всичките, ама май там се движеха. И в този ценови диапазон имаше доста видове - аз даже си харесах една, но все още сме на етап гледане. Както бяхме отишли да гледаме, така оставихме 50 лв от нищото там!  Shocked Забърсах четката за шишета на Авент (8,70 лв), два чифта чорапи (1,30 лв/чифт, но имаше и по-евтини), две бодита за по 3,90 всяко, гащеризон с шапка (14,00 лв), ританки (1,50 лв) и маслото на Бюбхен, че мойто почти свърши и ей ги 50 лв!
Споменавам цените, защото гледам, че се обсъждат. Нещата, които купих, бяха или на промоция или от по-евтините, но не за това съм ги купила, а просто така прецених и ми харесаха. Иначе цените на дрехите ми се струват нормални към високи. Масово гащеризоните бяха по 18-20 лв, което ми се стори много. Също така и нямаше особено много избор на дрехи за новородени. Но все пак като се има предвид, че магазинът е отворен съвсем наскоро и вероятно за това.  newsm78 Също така ми хареса, че бельото е на пловдивската фирма Вис Виталис, а не е турско или китайско!  Peace Или поне нещата, които ми грабнаха окото и купих, са български с изключение на гащеризона.
Предлагат пълната гама продукти (шишета, биби) на Авент, Чико, Нук и май Бертони, ако не се лъжа. Също така и Бюбхен всякакви мазила.
Беше пълно с бременни мамета и колички с деца!  Heart Eyes Даже докато избирах бодитата ме заговори една много симпатична двойка, която ме посъветва да не купувам розово, защото те им били "видели" мъжа като момиче на 3Д в 22 г.с. Та мойта девойка ако се роди мъж, усещам как първите 3 месеца ще носи все розово!  ooooh!

Що се отнася до пазаруването и цените - много е относително. Дето се вика - баба знае 2 и 200. "Проблемът", ако може така да се нарече, е не толкова първоначалното пазаруване за бебе, а според мен фактът, че на няколко месеца гардеробът практически се подновява. Поправете ме ако греша, ама ми се струва, че темповете на растеж на здравото дете го изискват това - и на дължина, и на ширина поне първите година-две.  newsm78

Важното е да са живи и здрави!   bouquet

# 6
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
С тоя ремонт, дето го почнахме, не можах да си подам носа навън днес #Cussing out Та ходенето до Хиполенд м исе размина за тая седмица. За цвета на дрехите, мойто ще ходи в розово до 6-я без значение какво е Crazy Няма да снимам бебока да не се стресира като порасне ако е момченце и толкова Whistling

# 7
  • Мнения: 333
Днес цял ден сме по улиците.  nuts Бяхме по центъра, пихме кафе, хапнахме и се поразходихме. След това оставих мъжо да ходи по работа и се стрелнах към Хиполенд, че от 2 дни само за това говорите и направо не издържах. Като цяло магазина ми хареса. Laughing Има страшно много играчки, количките са хубави, но не са това което аз търся, имаше и на чико. Легла имаше много малко, аз по принцип съм си харесала, но пак ги огледах. От аксесоарите както Ним каза има от всички фирми. Аз сега се ядосвам, защото исках да си купя от това олио на Бюбхен, но не видях че има. А от дрехите съм много доволна, купих 3 гащеризона със шапки(2-14.90,1-19лв), 2 лигавника(1бр.-4лв.)четка с гребенче-Нук(7.70). Ним, ти най вероятно си купила от същия гащеризон 14.90 на промоция, но по нищо не се отличава от останалите от същата фирма. Има страшно много дрехи за новородено, не знам вие какво сте гледали. Мен ме консултираше едно момиче и ми показа много неща. Каза, че вчера е било нещо страшно и всички се грабили на килограм. Целия Скаи център много ми хареса, но не успях да разгледам другите магазини, бързах, че стана много късно.  #Crazy Като снимам дрехите ще кача снимките. Мойте са в неутрални цветове, за да няма разминаване.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
... За цвета на дрехите, мойто ще ходи в розово до 6-я без значение какво е Crazy Няма да снимам бебока да не се стресира като порасне ако е момченце и толкова Whistling

Що бе? Снимки само по памперс и във ваната!  Mr. Green А за Хиполенда не се тревожи. Няма да избяга  Laughing Тамън като отидеш след седмица, ще разказваш какво ново и има ли далаверски промоции!  Laughing

Галина, току що качих снимките на покупките и вероятно гащеризонът е същия - в целуфанче с шапка. Обаче явно са заредили дрехи по спешност. Вчера наистина нямаше нито избор, нито бройки  ooooh! , а беше пълно с хора! Нищо! Важното е, че си намерила полезни неща и разкарването ти не е било напразно.

# 9
  • Мнения: 333
Ним, нашите гащеризони са подобни, но не със същат шарка, от същата фирма са. Много са хубави и като материя ми се виждат качествени. Laughing

# 10
  • Мнения: 40
Момичета мене ако питате не купуваите много дрехи защото като се роди бебока които доиде на гости само дрехи ще носи и после половината не са обличани.От каката имаме поне 5  комплекчета не отваряни.Мисля да купя само комплект за изписване и шишета и биби пък после както доиде магазините работят постоянно.
В този магазин Хиполенд имали и за по-големи деца или е само за бебета?

# 11
  • София
  • Мнения: 3 249
Има, има! И за по-големи деца има. Просто те мен в момента не ме интересуват и не съм ги гледала изобщо какви са като качество и цени, но имаше. И якета, и дрешки. А за дрехите си много права - аз няма да се изхвърлям, купувам за момента само необходимия набор и брой.

# 12
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ох, и мен не ми се мисли, като ми надойдат бабите с една чанта дрешки  #Crazy...

Аз малко ще се върна към предната тема и флуора ... флуор трябва да се приема - това е мнението на стоматолозите. Но трябва да се съблюдава много внимателно какво количеството се приема. Негативна последица от предозирането му е промяна на цвета и здравината на зъбния емайл. Тия неща ми ги обясни моя зъболекар - млад човек, който много чете и се интересува.
Мен ми беше предписал Зимафлуор, но като разбра, че по принцип си пием основно минерална вода ДЕВИН (със синия етикет), която по принцип си има голямо съдържание на флуор, ме посъветва да не взимам на таблетки.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 043
А, ето кой бил изкупил Хиполенд-а. Ходих вчера вечерта ей така да се помотая там и нямаше почти нищо от бебешките дрешки  Joy Накрая, за да не излизам с празни ръце, купих порт бебе (всъщност одеалце с цип и копчета) на Ларж. Много ми хареса, но го взех в розово. И сега и мен ме гризе съмнението, ами ако и моята госпожица се окаже момче  newsm78 И аз гледам да купувам неутрални цветове, но от порт-бебетата само розовото и синьото ми харесаха като цвят и не се стърпях. Цената му е 17.90 лв., ако някой се интересува. Всъщност да взема да го снимам и сложа при покупките.

# 14
  • Мнения: 4 915
Момичета, имайте предвид, че списъците с необходимите неща за бебето, които се публикуват тук във форума са доста изчерпателни и може би 1/4 или 1/5 от нещата са ненужни на първия етап за новороденото бебе, могат да се заменят напълно успешно с други по-евтини предмети или изобщо може да се мине без тях.

Когато имам време, ще публикувам списък с мои коментари, може на някой да му е полезен.

Относно дрешките - наистина не се хвърляйте на много дрешки и то  само на розово или синьо, първо, че гаранция за пола на бебето няма; второ - най-вероятно близки и приятели също ще ви подарят много дрешки; трето - не купувайте повече от 2-3 броя гащеризони и бодита за новородени, защото се износват много бързо (макар че са много складки  Wink), а и бебчо може да е едричък.

Общи условия

Активация на акаунт