Препарати за съдомиялна?

  • 57 642
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз започнах да ползвам препарата за съдомиялна на Дионис - супер доволна съм!  Peace

# 61
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Има чудесен препарат за съдомиялни на allegrini, течен, професионален, предлага се от елком-еп.

И мислите ли, че ще си увеличите продажбите по този начин ?

В интерес на истината аз ползвам този препарат и съм много доволна.

Абе пак в интерес на истината, дали не си един и същи човек, написал двата постинга. Все гости пишат за него. Laughing

# 62
  • Мнения: 2 631
Хм, и аз това си мислех, ама викам - хайде, да не наливам масло в огъня! Mr. Green

tilieva, от къде го купи този нов препарат? newsm78

# 63
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хм, и аз това си мислех, ама викам - хайде, да не наливам масло в огъня! Mr. Green

tilieva, от къде го купи този нов препарат? newsm78
Писах ти на лични, за да не става реклама.

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има чудесен препарат за съдомиялни на allegrini, течен, професионален, предлага се от елком-еп.
И мислите ли, че ще си увеличите продажбите по този начин ?
В интерес на истината аз ползвам този препарат и съм много доволна.

В интерес на истината - дайте всички подробности, де.... к'во само с недомлъвки се задоволявате?!  Close

# 65
  • Мнения: 9 481
Аз ползвам Apta/френски/ 5 в 1 и съм супер доволна Peace
32 таблетки са в кутия..някъде към 16лв, ако не ме лъже паметта, бяха.
Като марка имат пълна гама препарати за почистване и прахове-гранулати и течни.

# 66
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
Моля ако някой ползва някакви гелове  за миялната, нека да сподели какви са, на каква цена и от къде ги купува. Аз ползвам гел Калгонит, но бих искала да опитам и друг гел.

# 67
  • Мнения: 85
Хм, и аз това си мислех, ама викам - хайде, да не наливам масло в огъня! Mr. Green

tilieva, от къде го купи този нов препарат? newsm78
Писах ти на лични, за да не става реклама.
Имам желание да се сдобия с този продукт,но не знам от къде?Благодаря ти предварително ! bouquet

# 68
  • Мнения: 78
и аз съм новатор с миялната, и имам проблем със програмирането , трябва да знам колко точно е твърда водата в софия, за да настроя опцията за омекотяване на водата, ако някой има идея ще съм ме вечно благодарна newsm78

# 69
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
От многобройните предишни теми за съдомиялни съм чела, че мамите от София не слагат сол- не било необходимо за тамошната вода.

# 70
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
Ами аз слагам  Simple Smile

# 71
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
И аз отскоро имам миялна, пробвах всичко препоръчано във форума, но най- доволна съм от Калгонит табл. 3 в 1 или 5 в 1.

# 72
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Забравих да попитам - използвате ли препарат за почистване на съдомиялната, какъв и  колко често ???

# 73
  • Мнения: 780
Забравих да попитам - използвате ли препарат за почистване на съдомиялната, какъв и  колко често ???
От 2-3 месеца съм си купила калгонит за почистване на миялна , но не съм го ползвала - трябва да е празна , а у дома такъв момент няма / да чакам 1 час да се измие с препарат/
И по темата - сега съм с прах на калгонит и съм много доволна

# 74
  • Русе
  • Мнения: 2 354
АЗ ИЗПОЛЗВАМ КАЛГОНИТ

Общи условия

Активация на акаунт