Saturday night fever

  • 7 476
  • 228
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
ако ти и изневеряваш,защо и тя да не го направи...  Twisted Evil пък си мисля,че го заслужаваш...

Значи виж сега - не е тук мястото да си правиш шеги защото наистина се чувствам кофти. Да, изневерявам, но при мъжете е друго и не се прави, че не го знаеш. Да не говорим, че аз изкарвам парите и мога да разпускам от време на време.

я кажи- ти събота вечер с жена си ли разпускаш или с "разрешените" ти любовници hahaha

Хахахха - много смешно. Моите момичета никога не ги водя защото съм инвестирал в тях за начално впечатляване, а след това си ги къткам по квартири, по Витоша, по хотелчета в Симеоново. Събота е запазена за начална инвестиция в нещо ново, нетипично.

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Жоре, а жена ти как изглежда в събота вечер?

Жена ми рядко излиза днес. Ще ти кажа как я съветвам да изглежда когато я водя да вечеряме някъде. Напоследък става дума за Къщата с часовника все пак.

Високи токове (аз съм доста висок), дънки или пола, дреха с добро деколте (има цици), много накити, но никога повече от мен за да не ме мислят за балък, часовник, накити, очила (дори и да е тъмно), пръска се задължително с Исе мияке от Цум наливно (много харабийско). Гледам да давам достатъчно пари на жена си за да не ме прави за срам пред хората, а и понеже тя е скромен човек и ако и слушам простотиите сигурно ще сложи някакво бизнес нарядче, което е за скумрии все пак.

 smile3501
Малко, обаче си се запуснал - да ти кажа. Дънки - за къщата с часовника не върви. Следващия път дай по-добре, че иначе ще провалиш изисканото и джентълменското в теб.
Поработи върху себе си

# 17
  • Мнения: 5 577
Сега прочетох целия първи пост по темата.
Преди малко като писах видях само първите два въпроса, и помислих, че темата е друга.
Сега видях и кой е автора, и разбрах за него.

С което махам подписа си от горните си мнения. Та така ...

# 18
  • Мнения: 239
... Не пия много защото е дебело...

О, не! Вие нали казахте, че сте богат?
Какво стана? Или само днес така , един вид пред заплата сте?

Гледам да не харча над 20 - 30 лева на вечер (освен ако няма да има гарантиран секс) защото излизам по 2 пъти седмично ако се сещаш за какво става дума. Издържам Мерцедес, дете и жена.

# 19
  • Мнения: 1 813
Ооо обещавам да съм добре развиващ се проект,ще инвестирате ли,моля ?  hahaha

# 20
  • Мнения: 4 978
... Не пия много защото е дебело...

О, не! Вие нали казахте, че сте богат?
Какво стана? Или само днес така , един вид пред заплата сте?

Гледам да не харча над 20 - 30 лева на вечер (освен ако няма да има гарантиран секс) защото излизам по 2 пъти седмично ако се сещаш за какво става дума. Издържам Мерцедес, дете и жена.

Жоре, Жорееее, с тия 20-30 лв. в събота вечер не му отиваш на Мерцедеса, да знаеш  Wink

# 21
  • Мнения: 239
Жоре, а жена ти как изглежда в събота вечер?

Жена ми рядко излиза днес. Ще ти кажа как я съветвам да изглежда когато я водя да вечеряме някъде. Напоследък става дума за Къщата с часовника все пак.

Високи токове (аз съм доста висок), дънки или пола, дреха с добро деколте (има цици), много накити, но никога повече от мен за да не ме мислят за балък, часовник, накити, очила (дори и да е тъмно), пръска се задължително с Исе мияке от Цум наливно (много харабийско). Гледам да давам достатъчно пари на жена си за да не ме прави за срам пред хората, а и понеже тя е скромен човек и ако и слушам простотиите сигурно ще сложи някакво бизнес нарядче, което е за скумрии все пак.

 smile3501
Малко, обаче си се запуснал - да ти кажа. Дънки - за къщата с часовника не върви. Следващия път дай по-добре, че иначе ще провалиш изисканото и джентълменското в теб.
Поработи върху себе си

Кажи ми ти тогава като толкова знаеш....кажи ми в най-бедния край на Източна Европа, в очукан град пълен с дупки и падащи сгради, в ресторант...как да се обличам? Със смокинг ли? Аз да не съм хомосексуалист? Къде изчезна патриотизмът ти? Бъди българка и не се прави на княгиня Мария Луиза защото не си.

# 22
  • Мнения: 239
... Не пия много защото е дебело...

О, не! Вие нали казахте, че сте богат?
Какво стана? Или само днес така , един вид пред заплата сте?

Гледам да не харча над 20 - 30 лева на вечер (освен ако няма да има гарантиран секс) защото излизам по 2 пъти седмично ако се сещаш за какво става дума. Издържам Мерцедес, дете и жена.

Жоре, Жорееее, с тия 20-30 лв. в събота вечер не му отиваш на Мерцедеса, да знаеш  Wink

Кажи ми когато черпя някоя мацка един - два (ако ще става нещо) коктейла и аз пия 2 големи уискита за какво повече да давам? Мъжът на моята жена не е алкохолик като мъжът на твоята персона ако смяташ това за нормално.

# 23
  • Мнения: 4 978
... Не пия много защото е дебело...

О, не! Вие нали казахте, че сте богат?
Какво стана? Или само днес така , един вид пред заплата сте?

Гледам да не харча над 20 - 30 лева на вечер (освен ако няма да има гарантиран секс) защото излизам по 2 пъти седмично ако се сещаш за какво става дума. Издържам Мерцедес, дете и жена.

Жоре, Жорееее, с тия 20-30 лв. в събота вечер не му отиваш на Мерцедеса, да знаеш  Wink

Кажи ми когато черпя някоя мацка един - два (ако ще става нещо) коктейла и аз пия 2 големи уискита за какво повече да давам? Мъжът на моята жена не е алкохолик като мъжът на твоята персона ако смяташ това за нормално.

Кой говори за пиене, бе кака? Гузен-негонен .... Ще умориш от глад девойките, а и уискито, което пиеш май си е чиста ракия.

# 24
  • Мнения: 2 657
Жорееее,Жореее-като цветарка си Whistling
Хайде иди да се подготвиш,4е нали трябва да ходиш по пи4ета тая ве4ер hahaha
И спри с тоя твой Мерцедес,4е направо ми се реве от смях Joy
Хората къде,къде по яки коли карат от Мерцедес,ама не са седнали да се пъ4ат във форуми hahaha

# 25
  • Мнения: 37

Жена ми рядко излиза днес.

... пръска се задължително с Исе мияке от Цум наливно (много харабийско).

Ама вие подигравате ли ми се?

Не вярвам, че харчите толкова малко пари! То с 30 лв. до никъде не стига човек в София. Хайде, признайте си, че са поне по 50, макар че за добро изкарване 400лв. пак ми се виждат малко на месец. Ми така де, като пъхнеш на момчетата от охраната по някой лев за да наглеждат мерцедеса, като дадеш бакшиш на сервитьора, и то не остават и за две малки.
И какви са тези приказки за наливни парфюми? Вие не по-зле от мен знаете за промените на ароматите ...
Не вярвам, че сам се подлагате на унижението да видите съчувствена усмивка от някоя дама, ползваща истински, когато установи, че не сте купил подобен на половинката си.
Хайде сега, нека не се лъжем!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Жоро, голяма смехотерапия си  Grinning
Основавам ти фен клуб. Членският внос - при мен.

# 27
  • Мнения: 37
Жоро, голяма смехотерапия си  Grinning
Основавам ти фен клуб. Членският внос - при мен.
Само кажи колко и приемаш ли кредитни карти! Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Като се насъбере повечко членски внос, провинциалистки ще се гримираме и натокаме и ще идем да видим Жорко лайв в Планет.
Автографи по бельото, туй-онуй....

# 29
разбира се- Жорко е мечта за всяка българска жена ! hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт