Хайде момичета, разказвайте как мина срещата...тя още тече де....

  • 13 456
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 293
ех, страхотно сте изкарали... завиждам   bouquet

аз пък бях на сватба вчера.. явно и аз съм изкарала, щом изиграх първото си хоро в живота Mr. Green

# 76
  • Мнения: 3 861
Eeeeй, така не съм се смяла от снощи Joy Joy Joy
Значи младежа, който пееше и хареса....няма да казвам кой...не се казва Петър. Петър е човека зад бара, който пускаше песните на караокето.
чакай да видим дали съм разбрала, значи, пича дето пееше е мирослав и си е дал визитката..така ли?
Да. И работи в "Ева", доколкото аз разбрах newsm78
в "Ева"???

# 77
  • Мнения: 2 584
страхотна среща, малко съжалявам че не останах и за караокето
радвам се че се запознах с много мами bgViki, Mamica, Jullianna ,прекрасни сте  Hug Heart Eyes
Asinka-  Hug поне има среща да се видим
Еми, Дуци, Иве- вие си знаете колко си ви обичам Heart Eyes
Фукла мно се радвам че се запознах с теб, не можахме да си поговорим, но  другия път обещавам да стоя до по късно

# 78
  • Мнения: 2 237
Я да видим сега..аз ако бях Петър,Мирослав или както там се казва тоя пич,бих си харесала Дуци !Страхотен чар,обаяние,сладурана от всякъде !Всъщност всички сме си хубави по своему,не ме разбирайте погрешно  Hug Само изказвам предположение  Thinking
Ха сега кажете,ставам ли за мъж Mr. Green
Незнам коя мама си е харесал тоз човек,но май всички харесахме него Laughing
А следващия път вече и аз ще пея,та ако ще да изгоня всички от заведението Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 3 861
Маргото седя докрая, заедно си тръгнахме

# 80
  • Мнения: 5 370
Ще ме извинявате, че така ще наруша леееекинко общия тон, но не е ли малко пошличко така да се коментира съфорумка, която на всичко отгоре доста познаваме и реално?
Напрао на Клюкарска тема го обърнахме, а не на  след среща.
Нищо лично, но я се поставете на нейно место?
И си представете, че научи мъжът-което не е изключено?
П.С. само да вметна, че не страдам от комплекси за нехаресана. Crazy

# 81
  • Мнения: 4 371
http://www.bgphoto.net/photos/2162/o632946916624218750.jpg Ох, все едно Мадона гледам.

Не, не смятам, че е пошличко.

# 82
  • Мнения: 3 861
абе Дуцка, ти ме хвърли в джаза направо Party Crazy

# 83
  • Мнения: 3 861
И все пак вземи някой път и ти да дойдеш, а не само да разправяш колко ни било хубаво. Ела да си го направим заедно това хубаво, ааамаха Hug

# 84
  • Мнения: 2 258
И все пак вземи някой път и ти да дойдеш, а не само да разправяш колко ни било хубаво. Ела да си го направим заедно това хубаво, ааамаха Hug

Ми аз все се каня и все нещо се случва и не мога да се дотътря.А и да ви се оплача,че мам@ ми спъва работата.Аз без нея не тръгвам никъде,а тя уж ме обичала,а само фасони ми прави.Я набързо да я нахокате. Laughing

# 85
  • Мнения: 5 370
Че кво пошло има в това някой да я хареса? Пошло щеше да е да коментираме, ако тя си беше тръгнала с пича  Mr. Green
НЕ иде реч за харесването, а за свързването на името и с някого,  за когото тя сигурно даже и няма представа. Така поне смятам аз.
А че може човек да бъде харесан и след като е семеен и има деца-в това няма проблем.
Проблемът е, че не се знае кой къде и какво чете и кому може да докладва.
Това имах предвид.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 210
Малееееееее, да не легне човек да поспи беееее, малеееее кви стееееееееееееееее, 4 страницииииии! Направо ме разбихте!
А не давахте такъв заинтересуван вид в4ера!
Юле, чак пък да не можеш да ме познаеш newsm78, то ако за 11 лв сушоар чак такава промяна, ще взема да инвестирам през ден Joy
Поли (Каспър) ще те черпя едно мартини за бомбата , която пусна, но за тази цел другия път трябва да дойдеш, и без това имаме "сметки за разчистване" Joy newsm24 newsm24 newsm24

# 87
  • София
  • Мнения: 2 210
Да де, аз споменах по-нагоре за горящи уши и т.н. Grinning

Запълненена ти е кутията, моля те , пусни ми мейл да ти пратя нещата, за които говорехме..



Еми, аз пък с теб имам сметки за разчистване. cheers Водчица ? Мъничка ? Mr. Green

Абе, ще се разберем ние, нали знаеш Joy, ама и Каспър ако дойде, много водки ще ми станат и другия път може и да пея, а тогава ще ни изгонят със сигурност Wink

# 88
  • Мнения: 67
Ами и аз да пиша- ние се появихме към седем без петнадесет и видяхме че всичко е пълно и от разочарование или от притеснение седнахме в пицарията до вас изядохме по една пица пихме по една бира и се прибрахме. Това е.

# 89
  • Мнения: 6 206
Ами и аз да пиша- ние се появихме към седем без петнадесет и видяхме че всичко е пълно и от разочарование или от притеснение седнахме в пицарията до вас изядохме по една пица пихме по една бира и се прибрахме. Това е.
Е, хубава работа!
Все щяха да намерят място и за вас, може ли такова нещо!

Еми, ще дойда аз другата среща, без майтап и ще видим тогава кой кум, кой сват, кой на булката брат. Simple Smile
Каква бомба, бе, мога почти да се закълна, че Миро е високо, младо, русо момче. Най-много да е бил някой друг от Ева, пък с този Миро предимно на мейли и по телефона съм контактувала и така да си спомням. Знам ли и аз, щом е така, значи е така.
Развалих хубавата тема, аман от мене!

Общи условия

Активация на акаунт