Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Габрово

Харесва ми идеята в дневната да имаме две такива кресла вместо стандартните фотьойли или лежанките. Някой знае ли дали в БГ се продават такива и къде? Имате ли наблюдения дали всъщност са толкова удобни, колкото изглеждат?
Цитирай

дето и гарга не каца

да помня и съм виждала някъде,но не се сещам къде.Сигурна съм обаче,че са много удобни.Виж в някой каталог на 'Наш дом' или друго списание,ама са доста скъпички-към 1000лв. и нагоре.
Цитирай

София

Вчера гледах едно за 500 лева, но първо не си заслужаваше цената, второ беше лошо изпълнено, от кожата, през недодяланият външен вид.
Разходи се по магазините има много видове.
Цитирай

Да, в Нов дом "Симеонов" имат такива, от естествена кожа, с разни функции като въртене, люлка, падат назад като легло, отпред поставка за краката се вдига.
Много са яки и бих си взела, но на нас не ни се връзва на стила в хола.
Цени .... незнам, над 1000лв са май.

Между другото можете да си вземете и масажни кресла, които се предлагат в Технополис например, вършат същата работа + масажи, но откъм дизайн пък съвсем ги няма.
Цитирай

gatorland

В България къде незнам, но само исках да ти кажа, че са много удобни Peace.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Гледах подобно в метро на промоция преди време, но и с промоцията цената беше над 1000 а изпълнението не го загледах.
Цитирай

Габрово

Благодаря ви!   bouquet
Цитирай

София

Аз съм виждала в мебелен магазин, но не помня кой точно  Embarassed Пробвахме го и е адски удобно, цената беше към хилядарка наистина  ooooh!
Цитирай

хаха то4но за това кресло мъжът ми казва6е: "ето за6то американците са толкова дебели" не ти се става от него Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.