Ямбол - 10

  • 25 411
  • 272
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 537
Да ви се похваля,от няколко дни вече спим на яслата!И най-накрая сме здрави,за сега. CrazyКаката на училище до два часа,малката цял ден на ясла-голям рахат! smile3502

# 46
  • Мнения: 3 537
Честит рожден ден на Елени! nbirthday
 newsm59 Tada  bigdance2 newsm59 Tada  bigdance2 newsm59 Tada  bigdance2 newsm59 Tada  bigdance2

# 47
  • Монреал
  • Мнения: 631
 #Crazy малИИИИИ, няма ме няколко дни и направо сте "задръстили" темата с емотикони! Ха, така, нека всеки ден да е празник, че то в това дъждовно и мрачно време честитките да ни повдигат настроението.
И така! Малко или много на патерица, но от сърце!  newsm51
 newsm59   Иве, Честит Рожден Ден! Дълги години да се радваш на любовта и уважението на съпруга, принцеската и на всички около теб! Gift
 newsm38 Честит първи рожден ден на Анна-Мария! Да расте здрава и весела, да прави много весели пакости! Да слуша мама, тати и батко и много да ги обича!
  ura Честит рожден ден на Нинка! Много здраве, радост и весели игри!
 dazzler1  bigdance2 Честит Рожден ден на Елени на mari-yana! Да расте здраво и весело дете, за радост на всички около нея!

# 48
  • Мнения: 83
Здравейте! Днес ходихме да ни сложат ваксина ДТК и ръката и много се наду.
newsm45.Не иска и да чуе за компрес,само като види и пищи.Горката много и дойде с тези боници и игли.Кажете  какво да я правя? newsm45

# 49
  • Мнения: 3 537
Не знам!На нас не ни се е подувала ръката. newsm78Компрес се слагаше,но с какво беше? Rolling Eyes

# 50
Здравейте! Днес ходихме да ни сложат ваксина ДТК и ръката и много се наду.
newsm45.Не иска и да чуе за компрес,само като види и пищи.Горката много и дойде с тези боници и игли.Кажете  какво да я правя? newsm45
ЗДравей Диана,ами и моита много плаче докато и го слагам ама после разбира че за добро и че и олеква и така.Така че направи и компрес с риванол да му мине на детето,че много боли,дори само при лек допир.Ние двамата с мъжа ми и го слагахме,иначе сама аз трудно,не че не съм го слагала ама е по-трудно.Ние иначе сме добре ,дано не ни хване този грип ,че като вдига Т досега по -малко от 38 не е имала.
Много рожденници тази седмица.Пожелавам на всички тях здраве,радост и много щастие!  bouquet  bouquet

# 51
Добро утро момичета!Най-накрая и аз да успея да се включа по навреме затова ви черпя по едно хубаво кафенце и тортичка,защото днес моят мъж има рожден ден!  food010  food010  party023
Лек и спорен ден в желая!  bouquet  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 427
Гале, да ти е жив и здрав и рожденика  bouquet

# 53
  • Мнения: 135
Честит рожден ден на мъжът на  galia streshkova!!
Гале,пожелавам ти да те дарява с много любов. Two Hearts

# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде и аз да се включа от училище, да ползвам и аз малко аванта.
ЧРД на половинката на Галя! Gift Да е здрав и много да те слуша и помага!

Диана К, компрес с риванол и ако вдигне Т, давай Панадол.

Ай стига толкова съм писала...

# 55
  • Мнения: 135

Ай стига толкова съм писала...

smile3555 хе-хе,че много си писала  tooth

# 56
  • Мнения: 3 537
Гале,честито ти рожденник!  bouquet

# 57
  • Мнения: 23
Здравей те.Благодаря на всички за пожеланията за рождения ден на дъщеря ми.Много   love001 от нас.

# 58
  • Мнения: 83
Здравейте! Как сте? Ние май сме по-добре ,но не се знае със сигурност.Мойта сладурана заспива в 24 00 часа и става в 7 00часа направооо да откачиш.
Снощи ръката и беше ужас-от лакътя до рамото подуто и червено ама думи нямам , няма Т но сега пак спи ,така че после ще я видя.За компреса взе да дава защото разбра ,че и облекчава.Дано днес да е по-добре милата.Е,това е за сега!Спорен ден на всички.Днес ако имам време ще ви покажа снимки.Чао за сега.  food010  food010  food010пийнете по кафенце за компания.

# 59
  • Мнения: 83
Мами помагайте ръката и отича и под лакътя вече ,слагам риванолен компрес  но май не помага.Телефона на личната лекарка е изключен.Какво да правя? newsm45 no

Общи условия

Активация на акаунт