Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 септ. 2006, 15:13 ч.

От кога давате сухари?

• 1 677
  • 27
  •   1
Отговори
  • Варна
Здравейте! Искам да ви попитам от кога започнахте да давате сухари на бебетата си. Не само за сгъстяване на храната, но и за гризкане. Какви сухари давахте? Благодаря предварително  Simple Smile

# 1
след zахранването с глутен. zа гриzкане не давам, давят се

# 2
  • пред компютъра
Сухари започнах да давам при захранване с попарата - от началото на 7м.

За гризкане не съм давала сухари.

Купувам  пшеничени сухари на  Goldies.

# 3
  • Бургас
Захраних с глутен на 8 месеца,но тях предложих чак на 11 м.

# 4
  • Бургас
Когато започнах да давам попара-от началото на 7 месец.

# 5
Здравейте! Искам да ви попитам от кога започнахте да давате сухари на бебетата си. Не само за сгъстяване на храната, но и за гризкане. Какви сухари давахте? Благодаря предварително  Simple Smile

Когато включих попарата,макар, че такава съм давала само няколко пъти.
За гризкане давам отскоро, защото мисля, че е по- добрият вариант от солети и подобни.
( Солети дадох също за първи път преди около десетина дни, но забелязах, че са прекалено солени и малката се събуждаше да пие вода нощем Rolling Eyes и ги спрях.)

# 6
  • София
в началото на 7 месец, за гризкане коричка от хляб

# 7
сега ги почнах с попарата

# 8
  • Шумен
Когато захраних с глутен, но сухарите за гризкане не стават. За гризкане давам кашкавалени солети или бисквити Закуска, защото се топят в устата и по лесно се дъвчат и преглъщат за разлика от обикновените

# 9
Давам с попарката от близо две седмици,тоест от 6 месеца и половина на биберонка Simple Smile

# 10
  • Варна/София
Сухари давам от 6,5 месеца. "Papadopolus"
А за гризане обикновени бисквити smile3521

# 11
  • München, DE
от преди две седмици давам сухар за сгъстяване на супата, за гризкане не съм давала

# 12
  • Mediterraneo
С попарата на 7 месеца. За гризкане след десетия, защото тогава вече имаше с какво да гризе.

# 13
  • РусЙе
С попарата на 7 месеца. За гризкане след десетия, защото тогава вече имаше с какво да гризе.
И при нас така. За гризкане съм давала коричка хляб, бисквити Закуска.
Сухара съвсем не е подходящ за тази цел обаче. На мен ми се разранява устата като ям, а на бебе предполагам още по-зле.

# 14
  • София
С попарата. Купувам Елит или Голдис.
Сухари, солети, бисквитки, корички..... нищо такова не съм давала за гризкане. Не виждам никакъв смисъл от това.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт