От кога давате сухари?

  • 4 531
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте! Искам да ви попитам от кога започнахте да давате сухари на бебетата си. Не само за сгъстяване на храната, но и за гризкане. Какви сухари давахте? Благодаря предварително  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 803
след zахранването с глутен. zа гриzкане не давам, давят се

# 2
  • Мнения: 3 042
Сухари започнах да давам при захранване с попарата - от началото на 7м.

За гризкане не съм давала сухари.

Купувам  пшеничени сухари на  Goldies.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Захраних с глутен на 8 месеца,но тях предложих чак на 11 м.

# 4
  • Мнения: 509
Когато започнах да давам попара-от началото на 7 месец.

# 5
  • Мнения: 4 392
Здравейте! Искам да ви попитам от кога започнахте да давате сухари на бебетата си. Не само за сгъстяване на храната, но и за гризкане. Какви сухари давахте? Благодаря предварително  Simple Smile

Когато включих попарата,макар, че такава съм давала само няколко пъти.
За гризкане давам отскоро, защото мисля, че е по- добрият вариант от солети и подобни.
( Солети дадох също за първи път преди около десетина дни, но забелязах, че са прекалено солени и малката се събуждаше да пие вода нощем Rolling Eyes и ги спрях.)

# 6
  • София
  • Мнения: 663
в началото на 7 месец, за гризкане коричка от хляб

# 7
  • Мнения: 2 019
сега ги почнах с попарата

# 8
  • Мнения: 702
Когато захраних с глутен, но сухарите за гризкане не стават. За гризкане давам кашкавалени солети или бисквити Закуска, защото се топят в устата и по лесно се дъвчат и преглъщат за разлика от обикновените

# 9
Давам с попарката от близо две седмици,тоест от 6 месеца и половина на биберонка Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 157
Сухари давам от 6,5 месеца. "Papadopolus"
А за гризане обикновени бисквити smile3521

# 11
  • Мнения: 992
от преди две седмици давам сухар за сгъстяване на супата, за гризкане не съм давала

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
С попарата на 7 месеца. За гризкане след десетия, защото тогава вече имаше с какво да гризе.

# 13
  • Мнения: 5 299
С попарата на 7 месеца. За гризкане след десетия, защото тогава вече имаше с какво да гризе.
И при нас така. За гризкане съм давала коричка хляб, бисквити Закуска.
Сухара съвсем не е подходящ за тази цел обаче. На мен ми се разранява устата като ям, а на бебе предполагам още по-зле.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 198
С попарата. Купувам Елит или Голдис.
Сухари, солети, бисквитки, корички..... нищо такова не съм давала за гризкане. Не виждам никакъв смисъл от това.

Общи условия

Активация на акаунт