Морски момичета vs софиянки

  • 5 795
  • 143
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Прави ми впечатление, че има много, ама много момичета от Варна и морския край  Hug Пускам тук една закачлива анкетка-преброяване, да видим колко срещу колко сме  Simple Smile

Имам и едно въпросче към двата фланга - бихте ли се преместили да живете в София/около Морето?

Аз започвам първа - от София съм и с голямо желание бих се преместила в някое малко морско селце - Ахтопол, Варвара, Синеморец  Hug

Малко пояснение за гласуването - броят се момичета родени и живяли поне 15 години в София или до морето. Ако например сте родени в Бургас и на 20 сте се омъжили и живеете в София или работата ви е завлекла към София, то гласувате за Морето, не за София  Peace

# 1
  • Мнения: 5 255
Анкетата? - не ми излизаше  Blush

# 2
  • Мнения: 27 524

Е, много си бърза  Hug

Трябва първо да си пуснеш темата и после има опция "добави анкета", не мога заедно  Wink

# 3
  • Мнения: 5 255

Е, много си бърза  Hug

Трябва първо да си пуснеш темата и после има опция "добави анкета", не мога заедно  Wink

София - голямо море  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 371
Бих се преместила единствено във Варна или Бургас и то за лятото само.
В село не мога да живея, а и не искам.

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз съм си от Варна и си обичам града... А сега се местя в София... Но ще се върна, трябва да се върна...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
Тц-тц, а другите к'во да правим сега  Crossing Arms  Laughing Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 495
Нито едното, нито и другото Mr. GreenТака ми е супер Peace

# 8
  • Мнения: 2 211
От Бургас съм и от 15г. живея в София. Гласувах "морска", ама се чувствам ни риба ни рак.

# 9
  • Sf
  • Мнения: 808
А ние болярките, ааа  Joy  Joy

# 10
  • Мнения: 4 733
Морско. В София никога не бих живяла, една такава пренаселена е за моя вкус.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 530
Софиянка, но обичам Варна. Искам пак да живея там  Sad.

# 12
  • Мнения: 27 524
Е, ни рибите, ни раците са добре дошли с коментари, съвети и закачки  Hug  Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Кореняк софиянка съм, но с най-голяма радост бих се преместила във Варна - любимият ми град  Hug

# 14
  • Мнения: 338
 Родена съм във Варна и живея във Варна:2yes2:

Общи условия

Активация на акаунт