daite mi savet ,kak da se osvobodq psixicheski

  • 989
  • 10
  •   1
Отговори
Zdr vsichki
  shtastlivo omajena sam,ot blizo 2g opitvame s maja mi no ne... Confused :cry:kato mi doide i po zql den reva:(podsaznatelno si vnushavam vsi4ko ,ne moga da izbqgam ot mislite si...vseki pat si sledq temperaturata,ovulaciata i kakvo li ne :tired:pomognete mi Blush

# 1
  • Мнения: 35
Защо не отидеш на лекар? Така ще се успокоиш, ще си наясно има ли или не проблем. Ако не дай боже има нещо - да се лекува. Късмет

# 2
  • Мнения: 415
Цитат
Защо не отидеш на лекар? Така ще се успокоиш, ще си наясно има ли или не проблем. Ако не дай боже има нещо - да се лекува. Късмет
Peace

# 3
  • Мнения: 7 716
Пиши на кирилица.
Само с реване нищо няма да стане.
Отидете в клиника по стерилитет.
1. Спермограма
2. Хормони
3. Тест за проходимост на тръбите
4. Фоликуметрия

# 4
  • София
  • Мнения: 2 381
Пиши на кирилица.
Само с реване нищо няма да стане.
Отидете в клиника по стерилитет.
1. Спермограма
2. Хормони
3. Тест за проходимост на тръбите
4. Фоликуметрия
Отиди налекар и не плачи. Дори и да имаш проблем може да намериш решение.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 612
Не се измъчвай така! Знам, че е трудно, всички сме в това положение, но все пак мисли позитивно.
Мисля, че е време да посетите специалист по стерилитет.
Момичетата са ти казали от къде се почва. Направете сермограма, хормони и т.н.
Желая ти скоро да забременееш!
  bouquet

# 6
Не се измъчвай така! Знам, че е трудно, всички сме в това положение, но все пак мисли позитивно.
Мисля, че е време да посетите специалист по стерилитет.
Момичетата са ти казали от къде се почва. Направете сермограма, хормони и т.н.
Желая ти скоро да забременееш!
  bouquet
   благодаря ти liliq..
 искам увереноста ми че ще имаме дете да продължи още малко,все се надявам и надявам,,, Tiredзащото може би и ежедневието играе огромна роля,аз работя на две места,мъжа ми и тои е зает..и може и да нее сега момента за бебо,макар че много го искам.на 26г съм и ве4е е време:) страхувам се от всичкото това ходене по доктори  дали няма да ме стресира още Cry

# 7
  • Мнения: 16
Ходенето по доктори няма да те натовари повече психически, напротив!
Ориентирайте се към добра клиника по стерилитет и започнете да отхвърляте една  по една евентуалните причини да не става.Ще видиш как яснотата по въпроса ще ти подейства успокоително.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 381
   благодаря ти liliq..
 искам увереноста ми че ще имаме дете да продължи още малко,все се надявам и надявам,,, Tiredзащото може би и ежедневието играе огромна роля,аз работя на две места,мъжа ми и тои е зает..и може и да нее сега момента за бебо,макар че много го искам.на 26г съм и ве4е е време:) страхувам се от всичкото това ходене по доктори  дали няма да ме стресира още Cry
Не се тормози и не плачи. На 26 си все пак, дори и да имате проблем, ще си го решите. Не се тормози толкова и не проливай сълзи.   bouquet
Проучи и си избери добър лекар, който да ви помогне. Има много добри специалисти, които имат чудесно отношение към пациентите и не стресират. Стискам палци.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 612
Ходенето по доктори няма да те натовари повече психически, напротив!
Ориентирайте се към добра клиника по стерилитет и започнете да отхвърляте една  по една евентуалните причини да не става.Ще видиш как яснотата по въпроса ще ти подейства успокоително.
Peace  Peace  Peace

# 10
  • Мнения: 1 226
 искам увереноста ми че ще имаме дете да продължи още малко,все се надявам и надявам,,, Tiredзащото може би и ежедневието играе огромна роля,аз работя на две места,мъжа ми и тои е зает..и може и да нее сега момента за бебо,макар че много го искам.на 26г съм и ве4е е време:) страхувам се от всичкото това ходене по доктори  дали няма да ме стресира още Cry
[/quote]Миличка, аз съм на 33г.От 8 години ходя по лекари.Ту спирам, ту пак тръгвам.Точно заради това.Никак не ти е късно.Просто отиди на лекар.Може всичко да ти е наред.Откъде да знаеш?А за психическото освобождаване това е най-трудното.Но ето ме мен - все още не съм изгубила надежда.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт