Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

От както се захлади суша дрехите на бебка в сушилнята. Мислите ли, че мога да не гладя всичко ако е минало през сушилнята. Одеалцата, поларените дрехи и хавлиите изобщо не се измачкват в нея. Каква е всъщност причината да се гладят всички дрехи на бебетата освен добрия им вид?
Цитирай

да може  Peace вси4ки бацили и квото там се сети6 е убито от горе6тия въzдух, а 6том и не са ти сма4кани няма какво да му мисли6  Peace
Цитирай

Сливен

Може. Аз гладих само първият месец, защото мразя да гладя.
Цитирай

София

Може, аз не гладя дрехите на беба изобщо, защото сушилнята суши дрехите на доста висока температура и се дезинфекцират, каквато е целта на гладенето.Гладя чат пат някои връхни дрешки ако са много смачкани. Страхотно улеснение е сушилнята
Цитирай

München, DE

аз продължавам да гладя защото не ме кефи да обличам малката с  омачкани дрешки, но от сушилня дрешките излизат почти като гладени особено тези поларените или хавлийките, така че можеш и да не гладиш
Цитирай

Белгия/София

Казват - стерилизация  Rolling Eyes

Никога не съм гладила - абсолютно излишно и префърцунено  Peace
Цитирай

софия

Обичам ви  love001!Това е една страхотна новина за мен,защото гладенето ми беше направо  Sick.
Цитирай

На острова с детелинките

И аз не съм гладила дълго. Гледаха ме като извънземна като казвах че (ще) гладя всичко на малката  Shocked Енергията ми стигна до втория месец, от тогава гладя само по естетически причини  Wink
« Последна редакция: нд, 24 сеп 2006, 22:02 от seaflower »
Цитирай

Пловдив

Ох благодаря ви Very Happy! Много ми харесва това, което пишете и ще ви послушам като по-опитни  35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.