Въпрос към пловдивчанки

  • 1 663
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 658
Момичета нуждая се от помощта Ви!Необходима ми е информация как да стигна от автогара Юг /нали е до гарата/ до Панаира.Пеша мога да стигна,но не мисля,че е най-удачния вариант. Какъв тролей или маршрутка мога да ползвам?Благодаря!

П.п Ако модераторите смятат,че темата не е за тук,да я преместят в съответния форум!

# 1
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Можеш да хванеш автобус № 20, но трябва да го чакаш не от страната на автогарата, а от срещуположната.

# 2
  • Мнения: 377
По време на Панаир пускат специални автобуси от Централна гара, на които си пише, че са за Панаира и тролей - №2, за маршрутки не знам.  Peace

# 3
  • Мнения: 2 212
Да, ама 20-ката не ходи до Панаира, а завива към четвъртък пазара. Така, че от автогара юг точно можеш да пресечеш булеварда да минеш от отсрещната страна, след което да повървиш 20-30 метра докато отидеш до спирката на централна гара (която е от страната на гарата) и там да чакаш автобус номер 7, който спира точно пред панаира, след като мине моста на Марица. Всъщност, който и да питаш откъде да хванеш точно 7 за Панаира ще ти посочи спирката, тя е мноого близо до автогара Юг.

# 4
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Да, ама 20-ката не ходи до Панаира, а завива към четвъртък пазара.

Боже, боже, верно. Преди ходеше, ама беше бая преди.
Щях да заблудя жената. Ужас. Embarassed

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 563
А тролей 2 не го ли спряха преди няколко години?

# 6
  • Мнения: 2 212
Да и тролей 2 няма вече...А 20-ката дали минаваше докато ремонтираха моста на герджика или по-преди беше няма значение, важното е, че сега не минава Simple Smile  Та засега остава май само ватобус 7 от спирката на централна гара, откъм страната на гарата. За маршрутки не знам, евнтуално както казаха може да видиш автобуси, на които специално е написано, че са за Панаира, но е добре да отидеш на спирката, на която ти казах  Peace Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 11 658
Момичета,много Ви благодаря!В крайна сметка разбрах автобус 7 от централна гара! Веднъж съм се возила на тези маршрутки,които явно са специални за панаира,затова попитах за тях!
Още веднъж  Hug!

# 8
  • Мнения: 2 212
Да, правилно си разбрала, а за маршрутки и автобуси специално за Панаира сигурно отново ще пуснат, така че ако видиш не се чуди Simple Smile

# 9
  • Мнения: 985
Има специални автобуси от Централна гара до Панаира. Иначе варианта с пешеходенето- абе доста си е далеко.

# 10
  • Мнения: 57
Освен автобус № 7 можеш да хванеш още и № 1 и 27 - всичките спират на панаира. Маршрутката е № 4. Успех с пътуването Laughing

Общи условия

Активация на акаунт