Решите ли си косата след като я измиете?

  • 6 719
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 209
Да,още докато е мокра,слагам балсам без отмиване за по-лесно разресване,иначе после като изсъхне е доста трудно сресването...

# 61
  • Мнения: 5 616
Реша я, да. Знам, че не е много полезно, но се налага понеже имам синузит да я изсуша напълно. Първо я оставям да попие в кърпата реша и суша. Не съм забелязала много да се къса.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 612
ми аз и да искам не мога да я среша мокра и винаги съм се чудила как някой твърдят че само мокра могат да я срешат  newsm78

# 63
  • Мнения: X
Да задължително,`щото като изсъхне не мога да вкарам гребен в нея...

# 64
  • Мнения: 2 952
Реша я , защото след балсама и когато е мокра се реши най-лесно  (сега ми е естествен цвят).....но когато ми беше  боядисвана - неможех .....само на суха коса .....на мокра неможех да вкарам гребена в нея  даже.....

# 65
  • Мнения: 614
Не! Почни не си реша косата, или поне много рядко го правя. Такава ми е прическата - небрежно рошава Wink

# 66
  • Мнения: 1 986
  Реша я,разбира се WinkСлед измиване,слагам балсам без отмиване и не ми се заплита или дърпа косата,почти не пада-реша я внимателно,с широк гребен и започвам от краищата към корените Peace

# 67
  • Мнения: 7 186
По време на къпане я реша.Като сложа балсам и след това я разресвам 30 секунди до към минута,както и ако ползвам маска по същия начин,по-добре се поема от косъма.

И аз така правя.

# 68
  • Мнения: 5 140
Като си измия косата, седя с кърпа на главата, като махна кърпата я изресвам, защото много ми пада, разбира се преди това слагам от течните кристали. Изресвам я един път и я оставям да си съхне сама.

# 69
  • Мнения: 184
Не, никога Naughty

# 70
  • Мнения: 1 416
Реша я. Иначе продобива странна форма.
И моята придобива странна форма...  Rolling Eyes Затова лекичко я разресвам, докато е влажна - иначе е необратимо!  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 2 910
До преди няколко месеца я решех мокра, но от една темичка тук, разбрах, че не е хубаво и вече я реша само суха косата.

# 72
  • Мнения: 2 724
Реша я само с гребена на Ева /с пръсти /, но съм с къса коса от известно време .

# 73
  • Мнения: 2 897
Реша я,но първо я подсушавам леко,така ми е най-лесно и най-малко се къса и пада Simple Smile

# 74
реша я когато съм под душа с маска за да се разнесе равномерно
 балсам с отмиване не ползвам, винаги си слагам маска а след като я подсуша , нанасям спрей без отмиване, кристали за краищата и чак тогава я сресвам много внимателно
процедурата е дълга но определено дава резултат newsm10

Общи условия

Активация на акаунт