Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

London, baby

Някой пазарувал ли е от тоя сайт?! Има много добри предложения, лошото е че не може да се разбере качеството им!! Sad  Бих искала да си поръчам неща от там, но ме притеснява качеството им.. Някой, ако е патил да сподели!!
Цитирай

на село

АЗ си взех инхалатор от там, не съм патила  Very Happy.
Цитирай

София

До нас има TCM и сравнявам цените,иначе артикулите са еднакви!Някои неща в Атракциона са по-скъпи,други по-евтини.
Иначе миналата седмица си купих кожено яке,но още е рано да споделя отзиви.А на сина си купих дънки,но това от TCM-а.Не се доверявам на е-магазин,не за друго,а защото не мога да пробвам /ако е дреха/ и не мога да го видя и пипна,ако е друга стока.
Цитирай

София

От сайта не съм си поръчвала, но това са ТСМ-ки стоки и каквото съм си купувала от магазините съм доволна.
Цитирай

London, baby

Аз сега разговарям с някакъв от тоя магазин по Skype, и той ме уверява, че ако размерът който съм искала е по-голям ще ми се замени с по-малък! Това е добре от една страна, ако въобще не ми хареса мога да откажа стоката, и ще трябва да заплатя само пътя на куриера. В Big Shop няма такова разнообразие на стоки, особено във Варна и Бургас.
Цитирай

София

поръчвала съм, а и съм купувала неща  ТСМ, и може да се каже че съм доволна от качеството
Цитирай

Аз пък поръчвам често.Няма издънки.Особено ако си знаеш номера по европейската номерация,всичко пасва.И въобще не съм случвала на некачествена стока.
Цитирай

Варна

Аз съм нямала никакви проблеми,много сум доволна,поръ4вала сум и 6те продължавам да го правя.Те ве4е ме и познават хората даже Embarassed Embarassed
Цитирай

Русе

Аз имам много неща, и съм доволна, ама какво ли не - пасатор, кухненски робот, детска количка, ютия, вакуум за лице, сешоар ...  Blush
Цитирай

Аз имам много неща, и съм доволна, ама какво ли не - пасатор, кухненски робот, детска количка, ютия, вакуум за лице, сешоар ...  Blush
И мен ме знаят.И куриерът само ме подпитва какво има в плика,защото все пишело Чупливо. 35
Факт е,че пишат чупливо,дори и да не е чупливо,хората си пазят стоката.
Цитирай

Бургас

Аз съм купувала бейбифон за подарък и засега работи добре. Доставката и всичко останало беше на ниво
Цитирай

Sf

Ти ли си купила вакуума за лице Smile Smile Изчерпан, бееее Smile Шегувам се, да не се засегнеш Smile

И аз съм си купувала някои неща - една ютия с функции фъскащи, пръскащи, пушещи и парещи, много съм доволна. И на много разумна цена! Замислям се дали да си поръчам и нещо друго, като Ви чета и ще взема да разгледам сайта им Smile

Още повече, че имам позната, която работи в централата им в Пловдив Smile
Цитирай

Някъде там...

Аз пък поръчвам често.Няма издънки.Особено ако си знаеш номера по европейската номерация,всичко пасва.И въобще не съм случвала на некачествена стока.

И аз съм супер доволна. От Атракцион-а са много коректни, не са ми пращали дефектна стока и ми замениха една дрешка, щото се бях надценила. Пазарувай смело, скоро пак имаше подобна тема за качеството на стоките, мамите бяха доволни.
Вакуума за лице и аз го имам - доволна съм, ползвам си го с кеф.
Цитирай

Балчик

Аз съм нямала никакви проблеми,много сум доволна,поръ4вала сум и 6те продължавам да го правя.Те ве4е ме и познават хората даже Embarassed Embarassed

И аз така. Редовна клиентка съм им.Но предимно за кухненски неща. Дрехи не съм взимала, защото размерите им много малки бре. Embarassed Rolling Eyes
Цитирай

София

чети и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124162
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора