Някой да е получавал e-mail от тези......

  • 1 375
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
BANK GIRO LOTERIJ INTERNATIONAL
с уведомление , че е включен в лотария?

# 1
  • Мнения: 304
Аз получих-но не му обърнах внимание-стваше дума за награди от рода на половин милион долара-така че.......  Stop

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не съм получавала. Не те ли е страх да отваряш писма от непознати податели. Аз ги трия директно.

# 3
  • Мнения: 281
Аз не съм получавала. Не те ли е страх да отваряш писма от непознати податели. Аз ги трия директно.
Peace Аз също винаги изтривам директно писма от непознат подател. повечето носят ВиРуСи! Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 1 858
От тези не съм получила писмо. Най-редовно получавам писма с предложения да си купя вибратор или нещо друго...

# 5
  • Мнения: 431
Това е спам, трий. Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 610
От тези не съм получила писмо. Най-редовно получавам писма с предложения да си купя вибратор или нещо друго...

пак добре
на мен ми предлагат да си уголемя пениса
 rotfImbo

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И виагра много предлагат- да съм впечалявала жените със сексуални подвизи ooooh!
Не знам ли от кого е писмото- не го отварям, аман от глупости.

# 8
  • Мнения: 2 178
Аз получавам за Ролекс, да си уголемя пениса или за виагра.По принцип веднага ги трия, без да отварям писмото /освен ако не съм на служебния ПЦ-там не ми пука/.  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
На ден получавам по 10 подобни и все нещо съм спечелила,отдавна спях да ги отварям и директно ги трия.Не се връзвай... Naughty

# 10
  • Мнения: 4 195
ама аз не съм се вързала, просто питах, всъщност има хора изгорели с доста пари, вързали се на тези мейли, доста попрочетох в нета по този повод #Crazy

# 11
  • Мнения: 1 813
Директно трия такива писма аз за да не си навлека някой беля (Вирус),че после  ooooh! глава ме боли да сканирам,трия и бла бла

# 12
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз не съм получавала и слава богу,че каквато съм любопитна,ще взема да го отворя и после мъжът ми ще има да викааа... newsm61

# 13
  • Мнения: 5 622
Подобни мейли въобще не отварям. Пращам ги в бина.

# 14
  • Мнения: 818
congratulations@ freelotto.com   This is NOT a Joke - Congratulations Diorella

Общи условия

Активация на акаунт