Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 24 септ. 2006, 23:44 ч.
  • Преглеждания  411  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Вече не знам какво да правя. Синът ми е настинал. Странното е, че има и болки в краката и устните му са много подути. обадих се на личната - каза да не го водя в Бърза помощ, а да го заведа утре следобед - когато тя е на смяна. Писах на Бърди за проблемът. оказва се, че устните освен от Т могат да се подуят и алергична реакция към Нурофен. А по съвет на личната аз дадох На малкия  Нурофен - два приема. И сега не знам какво да правя. К тъй като Бърди е офлайн искам да питам вас, ако има някой опит с подобен проблем. Притеснявам се да не би алергичната реакция да вземе по- застрашителни размери. Не знам как ще устискаме до утре. Че на всичкото отгоре го и сърбят устните. Моля ви, ако някой има подобен опит, нека сподели как се е справил.  Praynig Praynig Praynig

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 30 676
Ако има сърбеж най-вероятно наистина да е някаква алергична реакция. Само Нурофен ли е пил? Дай друго температуропонижаващо лекарство, и някакъв антиалергенен сироп. Но трябва да ти го предпише лекар.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт