bolka

  • 604
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
zdraveite,
Bremenna sam v 20 sedmica - tazi sutrin use6tam nablqvane dl nisk v dqsno - vse edno me nabolqva qi4nia pedi menstruaciq . ne e silna bolka , ne moga da q loaliziram kade e to4no , pri pipane korema ne me boli nikade ne e korav , mek e . Predi mesec ginekolkata mi predpisa no 6pa ako me boli krema , veroqtno se dopuska takava vazmojnost , no do sega men ne me e bolqlo ni6to = nqkoq ot vas bolqlo li q e po podoben na4in? mje li matkata da pritiska ne5to ?inak use6tam i bebo .
Blagodarq vi za otgovorite  Hug

# 1
  • Мнения: 1 341
Здравей!
Пиши на латиница,че докато те прочета  Crazy
Иначе по въпроса ти,аз  бих те посъветвала да се обадиш на гинеколога си  Peace

# 2
  • Мнения: 88
и аз от време на време имам такива болки,но за да си по спокоина отиди при докито и обясни тя ще прецини най добре какво ти има стискам палци всичко да е наред Heart Eyes


# 3
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Здравей!
Пиши на латиница,че докато те прочета  Crazy
Иначе по въпроса ти,аз  бих те посъветвала да се обадиш на гинеколога си  Peace

Кирилица. Wink

# 4
  • Мнения: 1 878
При всяка болка или неразположение - първи в списъка ти да е ГЕНЕКОЛОГА, после около датата на месечния цикъл често се усеща подобна болка, поне в началото. ДАно всичко е наред и спокойна бременност  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 117
Всички притеснения е добре да отнасяме към гинеколога Wink PeaceИ аз имам такива болки от време на време

# 6
  • Мнения: 7 803
отивай на лекар

# 7
  • Мнения: 218
Не поемай никакви рискове докато си бременна, даже и двайсет човека да ти казват че са нормални ти си върви на лекар (и аз имах много болки къде ли не през цялата бременност, все нищо ми нямаше, разтягане на мускулите, бебето ме натискаше, и т.н.) Не се притеснявай че само ще им загубиш времето, на тях това им е работата. Ако се притесняваш, и през ден да ходиш пак нямя да си прекалено предпазлива, според мен Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 341
Здравей!
Пиши на латиница,че докато те прочета  Crazy
Иначе по въпроса ти,аз  бих те посъветвала да се обадиш на гинеколога си  Peace

Кирилица. Wink
Mерси  Peace Писах и бях сънена.

Общи условия

Активация на акаунт