Самостоятелно ли живеете или с роднини?

  • 8 652
  • 186
  •   1
Отговори

Анкета

Самостоятелно ли живеете или с роднини?

Опции:

  • Мнения: 11 607
Клюкарницата ми отново  е задействана! Споделете  дали живеете самостоятелно или с роднини - родителите на единия или другия, девер, зълви и т.н. Преди време като бях студентка имах един колега,който така казваше - един дом е мой, когато мога да се разхождам гол в него,когато си искам и колкото си искам!

 Та вие можете ли да се разхождате голи из къщата си без да ви пука от никого и нищо???

Аз мога да се похваля,че отскоро сме самостоятелни, до скоро бяхме със свекър,който не ми се месеше по никакъв начин в живота,но не можех да се разхождам гола из къщата. Но от 3 месеца той се премести да живее в сутерена и вече сме си сами и мога да излизам от банята както си искам!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 926
Слава Богу - самостоятелно. На мъжа ми брат му живееше с нас в началото - дразнезхе се понякога Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 4 300
Още докато бях мома ергенка и живеех с родителите ми се бях зарекла че когато се омъжа ще живеем сами. И слава богу, така и стана. Готова съм да се лиша от много неща, но да съм самостоятелна, да не завися от никой и да знам че нашето семейство си е "цар" в къщата, пък било то и с цената на много усилия.

# 3
  • Мнения: 1 708
Самостоятелно на 600 км от роднините.

# 4
  • София
  • Мнения: 290
От самото начало на връзката ни живеем сами.
Когато се роди малката и бабите висяха в къщи да помагат, мъжът ми много се изнерви именно защото не може да си ходи по гащи. А мен други неща ме дразнят в съвместното съжителство с роднини - да деля домакинство с някой друг и да се съобразявам с повече от един човек както е сега.

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
И ние самостоятелно, но на квартирка  Rolling Eyes Cry. Нашите са 4 етажа по-нагоре във входа на блока  Laughing, свекитата са на 200км.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
Живеем с моите родители - естествено, всяко едно съжителство си има своите плюсове и минуси. Не можем да ходим голи из къщи  Laughing и се съобразяваме почти за всичко с останалите, но пък си помагаме финансово, както и в грижите около бебо, изобщо е по - лесно и по - весело отвсякъде.  Heart Eyes Скоро обаче, с МъжО  Mr. Green мислим да се отделим, че не може вечно да действа формулата "дядовата ръкавичка"...  Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Сами - слава богу, че винаги сме били само , дано не ми се налага да живея с роднини   Praynig Praynig Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
сами

# 9
  • Мнения: 5 577
Сами, от скоро, преди това две години при нашите  Shocked , така, че имам мнение по въпроса.  Mr. Green
Сами е по-добре, въпреки 150 лв. наем.

# 10
  • Мнения: 37
Сами.
Половинката твърди, че една от причините да ме вземе е, че тъща му живее на 2000км. от нас. Grinning

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Самостоятелно Peace
Преди три гдини си купихме гарсониерка,може да е малка но си е нашата Wink

# 12
  • Мнения: 4 473
Самостоятелно. Дано никога не ми се налага, но съм готова да лазя, но не и да живея с някой извън моето семейство. Нека сме далеч и да се обичаме Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 474
   Praynig  Ходим голи   Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Самостоятелно/на квартира/

Общи условия

Активация на акаунт