С дъжд и слънце есента пръска злато по света 25.09-01.10

  • 7 586
  • 215
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 306
Мили слънчеви момичета!
Добро утро от леко помрачняла и дъждовна есенна Европа. Света е малък, но всяка от нас има в сърцето си спомен за златните слънчеви есенни дни в България, когато се разхождахме под златния листопад и миришеше приятно на шума, на печени кестени и разни други вкуснотии.
Пращам ви слънчеви привети и пожелание за една ползотворна и щастлива седмица!   bouquet

Джорджа, след всички перипетии, които преживяхте, дано имате сили да се насладите на приготвената от теб изненада. Ще чакаме снимки от Барселона. Горе главата, нека лошото остане зад гърба ви! Hug

Звездиче, нека дните с монолози в банята намалеят и да се наслаждаваш на прекрасното чувства да ставаш Мама.

Амейче, чакаме отзиви от почивката, като разтебиш куфарите.

Макдирок, прегръдка от нас за каката и един погал по бъдещия наследник

Калида, така и не ни разказа за твоето пътешествие (а как се притеснихме като позачезна) Wink

Тали Дан, смело напред в новата година (не помня коя беше) и много усмихнати дни

Мамче Б, къде се губиш? Ведрата ти усмивка ми липсва. А може би си в търсене на жилище и затова нямаш време за нас.

Майка, да се оправяш бързо. Чакам да се похвалиш с нещо хубаво и кажи как изглежда сега пролетта при вас.

Ели, как е малката красавица? Скоро не си пускала нови снимки

Пепе, браво за взетите изпити.  Смело и безотговорно напред към останалите. Как е стажа?

Нана, честит ви нов дом! По-малко неприятни преживявания в него и много слънце ви пожелавам!

Ако съм забравила някой, то не е било умишлено. Една глава за кое по-напред ooooh!

# 1
  • Мнения: 5 475
Добро утро и от дъждовна Италия!  Hug

Типично италианска закуска от мен  и пожелание за усмихната седмичка!  Hug



Сърдечно благодаря на всички,които ни поздравиха на този важен за нас ден!   bouquet

Набързичко да кажа - до Испания ще ходим декември- добре ,че отложих пътуването,че при стеклите се обстоятелства нямаше как да отидем.  Peace

Калида ,нещата от подписа ми са стих на Низъм Хикмет,който ни прочетоха по време на сватбената церемония!  Wink

За апартамента- вече не коментирам...уморих се да мисля- няма застраховки...де факто още не сме собственици- във вторник ще получим ключа...няма дори охрана ,която да пази...а ключовете от всички апартаменти (общо 80  Shocked)се държат в една паянтова барака пред блока...петък през нощта са и ударили един ритник на вратата и са взели връзката с ключовете- взели са по нещо от всеки апартамент,където има мебели....т.е. ясно е ,че става дума за вътрешни хора!  #Cussing out #2gunfire #2gunfire

 За нас остава да пием по една студена вода и да си поръчаме наново абсорбатора....да не говорим,че от сряда нататък се местим при условия на скелета по стълбите....постоянна работа по строежа...липса на топла вода (понеже е централизирана и още не е пусната инстлацията)....ток- от строежа....и тези условия,след 7 месечно закъснение на пусковия срок... #2gunfire #2gunfire..
през което си плащахме наем и лихви по бъдещата ипотека....естествено и двате в наш минус.. #2gunfire #2gunfire

 Да не ви занимавам повече...кога ще имам нет не знам..така,че вероятно утре ще ви поздравя за последно и се надявам следващото ми включване тук да е само с хубави новини.

Лек ден на всички!   bouquet

 



# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добрутро и от мен от сивото,влажно и мра4но Милано Hug

Пожелавам на вси4ки ви една по_успеШна и спорна седми4ка  Hug  bouquet

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро и от нас на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
и при нас се е смрьчкало, но ви пожелавам една прекрасна, сльнчева  седмица  Hug  bouquet....
ще имам и да ви ка3вам нещо, ама по нататьк та3и седмица, да не урочасам работата Wink
много целувки  love001  love001  love001

# 4
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ха такааааа Каква ли Шоколадена изненадка си ни приготвила, Амей4е  Thinking Wink Grinning Heart Eyes Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 388
привет и от мен  Hug
тук вали и е студено ......
успешна седмица на всички   bouquet

# 6
  • Мнения: 7 914
Вечерница ,

ааа страхотна темичка си ни спретнала  Hug  bouquet Hug
Как е малката и Голямата ученичка?  Mr. Green Hug


Giorgia
ама наистина а са  #2gunfire тези... Rolling Eyes малеее какво сладко кроасанче за закуска eat


mcdirock
, как си бременлийке? Hug Hug

amei , еееее
 бива ли така.... сега сън няма да ме хване да чакам новината ти...кажи поне горе долу кога ще ни я кажеш Rolling Eyes Mr. Green дали не е присъедяняване към мен и макдировка? newsm78 Crazy


sonita
,
 ей къде се загуби? липсваше ни тук Hug

Дидке, не знам кога си правила снимката   ( от предишната седмична тема) ама изглеждаш супер...май  ти трябва очен лекар да ти изправи кривото вижданееее по отношение на фигурката ти, сладуранооооооо Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug толкова сте сладки и двамата Heart Eyes

Талиданче, как си? Как са сладките ти дечица? Hug  bouquet


Лека и успешна седмица, момичета Hug  bouquet
 Където вали, слънце да изгрее Peace

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Звезди аз съм си екстра,да 4укам на дърво. Наистина на моменти съвсем забравям,4е съм бреми.
Кажи по_ скоро ти как си  Hug  bouquet

Дид,къде се видя да си дебела. ooooh! Не се излагай. Така като си с 4ерен панталон и неЩо по_дълги4ко и феери4но отгоре,като това на снимката или пък това,което ти е предложила Звезди4ка Ще си супер.  Peace Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 7 914
Ззабравих да си похваля мъжО -  за тутманика така и не успях да го навия да направим за миналия уикенд, но имам обещание за тази седмица ( все пак има сирене , а той хич не го обича) - снощи обаче много ми помогна с направата на мусакаааа Party, че дори и за тази вечер има  Party и дори обеща цялааааа седмица да си готвим  chef Party Crazy Mr. Green



ПП
 макдирок, мен вече ме е срам да ти кажа да казвам какво правя.... Embarassed.. само спа и лежа... като дойде време да стана се почва едно гадене  ooooh! не е истина...ходя по 100 пъти на ден до двете нули.. Rolling Eyes и вечер  след 7 ми светва пред очите и почва едно яденееее ooooh!, ама сили никакви не се появяват....например вчера ходя бъркам мусаката, слагам подправки и търча да си легна на канапето, че съм пред припадане... Rolling Eyes ooooh!...ама не ми пука нали съм  preggo  newsm44 newsm68 навреме ме съкратиха, че иначе не знам какво щеше да става -  всяко зло за добро Party

# 9
  • Мнения: 3 388
хей вие двете бременелки, Макдирокче и Звездичка, чувам че сте добре, само дето на звыоздачка малко и се гади ... ама нищо, казват само в началото било ... то и на  мен ми се гади, а уж не съм бременна .. странна работа.
И да се пазите, ей  Wink  момченца ли си искате или момиченца?  Heart Eyes  Ще спазвате ли традицията да кръщавате бебчо на някого или ще си изберете име, което най-много ви харесва?   bouquet

# 10
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Сон4е, само уж или наистина не си бременна  Wink Прави ли си тест  Simple Smile
За себе си да кажа:въпреки ,4е си имам девойка Ще ми бъде кеф ако пак е моми4енце,но това не зна4и,4е и на мом4енце няма да се радвам. Blush Само да е здрави4ко бебо4ето. Hug Heart Eyes
Моята дъЩеря не е кръстена на никой а и номер две Ще е по съЩия на4ин за да няма обидени. Peace

# 11
  • Мнения: 3 521
Добриутро Mr. Green...
У наше село слънце грее (все още)...ей момичета да иzклЮкам това немската "хаусфрау" е голяма паника...миналата седмица в Ансбах се вzриви една хлебарница zаради иzтичане на гаz(гадна работа, но се случва  Confused ) и сега пред всички пекарни в нашата околия иzкарват едни щандчета, че мадамите ги било страх да влиzат Whistling Crazy...циииииирк.
zwezdi4ka, не се бой след като успяваш да се движиш е много добре, моите първи 3 месеца се ограничаваха в припълzяване от пейка до пейка, никакво готвене(от всички мириzми ми ставаше лошо), никакво пране...даже докато си намеря шампоан беz аромат zа срам и реzил не си бях мила косата 6 дена Sick...оообаче като ми мина леле колко готино време настанаааа....еххххх чак ми zалипсва пак коремчето Embarassed Laughing.
mcdirock , все така да продължава бремелинстването, че и раждането да не го усетиш Hug.
Giorgia , много гадна работа, дано това да ви е последното лошо нещо в новата къща Peace Praynig.
Вечерница , много готино zаглавие...типично в твой стил Wink.
amei , дай поне един жокер де... Mr. Green.

аz да иzклЮкам моята хипопотамка се сдоби с два кучешки zъба bowuu...сега е такава смешка_от долу двата реzци, а отгоре кучешки и дупка между тях...като от ИнтервЮ с вампир ми стана детето  Mr. Green...
При нас zапочнаха вече Хелоуин_ските подготовки, как е по ваше му? Миналата година на втората група хелоуинчета им каzах да правят номер и гадинките ми иzсипаха прах от 7 торби на прахосмукачки пред вратата #Crazy Crazy и zа таzи година съм си приготвила една пушка помпа с вода и като се появят ще ги давя Twisted Evil...вие правите ли сладки по това време? Дайте някоя иzпитана рецепта, че ми омръzна само масленки да пека Blush.

хайде лека и спорна седмица на всички Hug.

# 12
  • Мнения: 3 388
Сон4е, само уж или наистина не си бременна  Wink Прави ли си тест  Simple Smile
За себе си да кажа:въпреки ,4е си имам девойка Ще ми бъде кеф ако пак е моми4енце,но това не зна4и,4е и на мом4енце няма да се радвам. Blush Само да е здрави4ко бебо4ето. Hug Heart Eyes
Моята дъЩеря не е кръстена на никой а и номер две Ще е по съЩия на4ин за да няма обидени. Peace

не съм правила тест, а трябва да ми дойде до няколко дни ...
по принцип не би трябвало да съм, пазим се, така да се каже ....  Laughing
днес още повече ми се гади и ако е някакъв вирус, казвам си, много дълго ме тормози .... ако пък не е вирус, а е  друго ..... такъв страх ме хваща, че не знам какво да правя .......  страх ме е да правя и тестове, защото фактическо / така да се каже нарочно/ бебеправене при нас няма  ...... та така .......

# 13
  • Мнения: 6 390

Честита годишнина Гери и от мен  bouquet!
Пожелавам ти безкрайно щастие, много късмет и вечна любов!!!
И ти и мъжа ти сте много добри хора и съм сигурна,че ще сте много щастливи и занапред!!!

Привет банда

Гери
нямам думи за апартамента  Sick ooooh! Close ужас просто #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Амейкееее
и аз си мисля за още едно малко шоколадче  Whistling Whistling Wink Grinning Hug Hug

Снимки
...ще се разровя малко и ще пусна  Wink

Весела и успешна седмица на всички   bouquet

# 14
  • Мнения: 6 390
Бременелките
,няма да ви изброявам, за да не пропусна някой  Wink Party Grinning

хайде да ви гледам на боб, да ви кажа какво ще имате  Mr. Green

1.вариант

МОМЧЕ ИЛИ МОМИЧЕ ПО МЕТОДА НА ИНКИТЕ

        Известни са различни способи за предварително определяне пола на новороденото според желанието на родителите. Сред тях се откроява със своята надеждност астрологичният, който обаче не е широкодостъпен поради специфичността си. Затова интересуващите се могат да използват много по-простия нoмерологичен метод на древните инки.
        Изходна точка на изчисленията, извършвани някога от индианците, е основното число 49. Към него се прибавя номера на месеца на зачеването и се изважда броя на годините на забременялата жена. Ако от нейния последен рожден ден са минали повече от шест месеца, възрастта й се закръглява до следващото по-голямо число.
        От така получената стойност се изваждат последователно числата 1, 2, 3 и т.н., докато се стигне до крайно положително (по-голямо от 0) число. В зависимост от вида му – четно или нечетно – се прави извод относно пола на бебето. При това се прилага нoмерологичния принцип, че всички нечетни числа са силни и мъжки, а всички четни – слаби и женски. Т.е. при краен резултат 1, 3, 5, 7, 9 може да се очаква момче, а при 2, 4, 6, 8 – момиче.

        Пример: Жена, родена на 18.ІV.1969 г., забременява през декември 1993 г.
           Основно число                                    49
           + Месец на зачеване                          12
           =Междинна сума                                 61
           - Възраст на жената /закръглена/      25
           =Междинна стойност                           36

36 - 1  = 35 - 2 = 33 - 3 = 30 - 4 = 26 - 5 = 21 - 6 = 15 - 7 = 8  Крайният резултат е 8, следователно би трябвало да се роди женска рожба.

http://vilea22.googlepages.com/Child.htm

и няколко таблички
http://www.webwomb.com/chinesechart.htm
http://yamama.ru/pregnancy_birth/pregnancy/birth_chart.htm
http://parenting.ivillage.com/ttc/ttcsigns/0,,j736,00.html?arriv … arrival_freqCap=2
http://www.indiaparenting.com/pregnancy/boyorgirl/index.shtml
http://mamka.ru/pregnancy/who.html

Хайде признавайте се кой какво чака, че да видиме по коя таблица да си сверяваме часовниците  Wink Whistling Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт