Търся си хубави домашни чехли

  • 14 703
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 293
Е хайде и аз да похваля De fonseca.Имам два чифта дом. чехли и съм страшно доволна.Подметката е гумена-ако са мокри не пързалят и не оставят следи по пода, топлички са за зимата.
Аз съм ги купувала от магазините на Стил 99 и имаше много голямо разнообразие от модели.
А от Релакс и аз съм недоволна- евтини и некачествени.

# 31
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Хубави са и здрави De fonseca-та, да.
Само че за крака на моя скъп трябва не чехъл или обувка, а направо калъф за цигулка Crazy
Взех му най-големия номер, който се предлага - 45, 'ми малък му беше Crossing Arms, т.е. влиза в чехлите, ама с напън, много бързо ги разжлемби Tired. Ако мога да намеря 46-46 и половина - супер Peace, но май не произвеждат.
Другото, което не ми хареса - специално на тези чехли - една капка вода да пръсне и остава петно, не знам защо така, много неприятно Thinking.
Вярно, домашни чехли са, ама чак пък лекьосан да ходиш, кофти.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 513
Къде мога да намер домашни чехли на De fonseca в Бургас?

И аз видях в новия каталог на Метро един чехли като ботушки, (много са сладки), дали си струват?


Тез ботушки и аз ги гледах и много ми харесаха. Ама като ги видях в магазина  Naughty. Нагоре добре, ама подметката не я бива. От някакъв плат е. Имаше едно време едни настилки като мокет - велтър се казваха. Е, от нещо такова е подметката. Не знам за вас, ама аз шляпам и в банята с домашните чехли. Тези ботушки не стават за целта. Ще се мокрят.

# 33
# 34
# 35
Mного добър магазин има на бул. Дондуков между ул. Будапеща и ул Раковски. Само за домашни чехли, немска фирма ги произвежда в гр. Враца. Всички са ортопедични и са на добри цени.

Имаш ли представа коя фирма ги произвежда и дали имат фирмен магазин във Враца

# 36
Relax в никакъв случай......................и мойте и на приателя ми се скъсаха неговите на 3 ден а моите на 5 ден ужасни са......................................

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз си взех едни от Метро .. Flor di Roma .... може би не са точно домашни, но са много удобни и здрави

# 38
  • София
  • Мнения: 971
Днес си купих два чифта чехли - зимни затворени отпред и лятни с каишка между пръстите от едно магазинче в Слатина на потресаващата цена от..... към 3.50 за чифт. От едно малко магазинче, на разпродажба, така като гледам са производител. Близо до пазарчето, нова кооперация, срещу едни пилета на грил. От другата страна на блока се пада каса на Евроком. Чехлите изглеждат много удобни и стабилни, но времето ще покаже.

# 39
  • Мнения: 14 483
De fonseca са страхотни и защото могат да се перат в пералня. имаме вкъщи няколко чифта на релакс, не са чак толкова зле от към качество, ама и ние ги ползваме за гости, не ги носим постоянно.
иначе мъжа ми има от две години кожени на Gido и е много доволен. с хубава подплата, нито са се скъсали, нито нищо. а ходи само с тях. и доколкото помня бяха не повече от 12-13 лв. Peace

# 40
Oficialni predstaviteli na DeFonseca veche sa RUNNERS / Royal Sport Ltd. V Burgas ima magazin na RUNNERS. Vij v saita za adresa www.runners.bg

# 41
  • Мнения: 4 916
препоръчвам чехлите на д-р Шол - много са удобни, заслужават си парите.

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Oficialni predstaviteli na DeFonseca veche sa RUNNERS / Royal Sport Ltd. V Burgas ima magazin na RUNNERS. Vij v saita za adresa www.runners.bg


ох, тези са много зле  ooooh! ...лятото свърши, те още не са си оправили сайта ...

Общи условия

Активация на акаунт