питане за апетита по време на бременността

  • 2 386
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Имам страшен апетит,просто не подбирам много,хапвам всичко  Embarassed и то по множко,ама какво да правя като съм си лакома Embarassed

# 16
  • Мнения: 65
на мен много ми се дояжда кисело мляко

# 17
  • Мнения: 2 159
много ям млечни продукти мляко, извара, сирене. сега напоследък хитът е гроздето Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 39 759
Аз също обичах кисело. Съпругът ми по никое време тичаше да ми купува кисели краставички Simple Smile
Налитах и на шоколади. След раждането отново залитам по краставичките (и сока им), но с шоколада съм скарана.

# 19
  • Мнения: 242
В началото, през първите три месеца страшно ми се ядеше нещо киселко, като кисела ябълка, например. Чудно ми беше, че съвсем забравих за любимия ми шоколад, без който не можех нито ден! Ядех си нормално - количества както преди. А сега ела да видиш, като ми се е отворил един апетит, ям от всичко, по много  Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 117
Преяждат ми се понякога различни неща - сладко , солено , кисело , горчица...Но не е по-различно от преди да забременея. В началото имах повече апетити може би от жегите пиех мноого айрян, по едно време ми се хапваха супички. Сега всичко си е нормално. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 72
Аз винаги съм си хапвала много добре, но като забременях си загубих апетита. Нямах любими храни. Не ми се дояждаше сладко. Ядях по малко и начесто.
Но като родих........един вълчи апетит. Вкъщи нападнах бонбоните, които бяха купени по случай изписването.

# 22
  • Мнения: 6 164
При мен нищо не се промени. Както си бях преди да забременея - същия апетит и после. Нищо по-специално не ми се е прияждало.

# 23
  • Мнения: 1 531
на мен много ми се яде и от всичко - както винаги  Mr. Green разликата е, че сега не мога да се сдържам да не ям съответното нещо + огладнявам рязко и направо умирам, докато сваря да хапна Crazy

# 24
  • Мнения: 8 505
Не ми е липсвал апетит,нито ми е бил в повече.Промяна на вкусовете също нямах.

# 25
  • Мнения: 11 003
Нямам промени в апетита, а във вкусовете. До миналогодишната ми бременност не можех да дишам без сладко, но тогава от раз ми се отяде, чак ми става гадно и вече 1 година не близвам.
А 2 седмици преди да видя двете чертички, изгубих всякакво желание за алкохол и цигари, значи не е било случайно!
Сега ми се отяжда само като си помисля за краставици, сурови домати, дъвки, кафе - все неща, които обичах и хапвах редовно. Намалих и месото. Не е добре, че не искам сурови зеленчуци и мръвка, дано по-нататък пак проям  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 711
Аз съм все още в 4 г.с май ( казвам май, защото днес съм на лекар тъй като вчера една такава ми изкара ъкъла). Нямам грам апетит. Вчера нищо не хапнах до 7 вечерта, когато вече започна да ми се гади и да ми треперят ръцете от глад. Мъжа ми постоянно ми се обяжда за да ме подсети да ям. Незнам какво ми става, а и не виждам друг да има такъв проблем.  Cry

# 27
  • Мнения: 503
изяла съм един бустан с дини,ама и сладичко доста..

# 28
  • Мнения: 8 769
И двата пъти ядях кисели краставички с килограми. Blush Купувах си от по-големите буркани-2.5 л. Ядях също до припадък и от зелените обезкостени маслини с пиперка в тях Grinning
През втората бременност особено много ми се ядеше кисело мляко.
Промяната на вкуса (или засилването към определени храни) е нещо нормално. При условие, че не пия алкохол, през втората бременност на два пъти ми се допи бира, та чак слюнки ми излязоха.... Crazy

# 29
  • Мнения: 46 510
Не ми се е прияждало нищо специално, апетитът ми обаче направо изчезна.

Общи условия

Активация на акаунт