питане за апетита по време на бременността

  • 2 378
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Нямам голям апетит особено по отношение на месото,тестените изделия и тем подобни. Но за туршия и кисело умирам. Преди половин час  отидох до магазина, за кисели краставички - едва успях да се добера до вкъщи и веднага направо от буркана изядох всички краставички и даже изпих сока. Същото  е и с туршията. С предишната бременност нямах такива апетити. Вие как сте?

# 1
  • Мнения: 7 803
аz налитах на таратор в огромни коли4ества  Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 128
     Аз съм на етапи.В на4алото умирах за портокали,картофена супа и агнешка супа,босле минах на вълна баници и щрудели,сега съм на вълна праскови и нектарини Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 978
Аз пък съм си лакома още преди да забременея. А сега ми се прияжда от всичко и то по много Embarassed

# 4
  • Мнения: 2 274
 И аз бях така в началото! Като лежах в болницата за задържане, щяхме да се избием за киселите краставички  Mr. Green! А една мама прочете в някакво бебешко списание, че това състояние се наричало: синдром на киселата краставичка  Joy! И аз с първата си бременност не съм имала такива апетити, но сега... Добре че ми мина след известно време  Peace! Сега обаче налитам на шоколад с ядки  Embarassed!

# 5
  • Мнения: 492
Когато бях бременна със сина изядох един ТИР портокали -  кисело  ми се ядеше.С дъщерята ядех всичко в индустриални количества- само чаках някой да седне на масата, на всеки правех компания.

# 6
  • Мнения: 4 621
Аз също налитах на киселото, а месо хапвах, но с нежелание.  Тестени и сладки неща изобщо не ядях Hug

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз също си хапвам кисело, не поглеждам сладко, месо и разни други неща, но пък ми се ядат все супи и боклуци от рода на кренвирши и наденица, дето не се знае от какво са направени.

Зимата внимавай със туршиите, защото от киселето се вдига кръвно. Докторите препоръчват да е в нормални количества.

# 8
  • Мнения: 468
до третия четвъртия месец ми се ядеше кисело и то предимно краставички.След това като почнах едни спагети и пици както и пастички .Това ми се ядеше само .Майка ми само мърмореше ,какво дете щяло да излезе като съм само на тестени изделия.Извинавам се на бременните които четат ,че споменавам разни храни , да не им се преяде нещо.

# 9
  • Мнения: 146
Не се шашкай и аз омитах само кисели и солени неща в началото, а сега ям само сладки и не поглеждам друго. Явно по отношение на вкусовете ще минаваме през няколко етапа.

# 10
  • Мнения: 1 986
  На мен пък изобщо не ми се промени апетита,нито вкуса newsm78-нито започнах да ям повече,нито пък предпочетох определени храни Wink Единствената промяна е по отношение на месото-по-рядко ми се дояжда,а когато ям,то е в минимални количества Wink

# 11
  • Мнения: 36
На мен апетита ми се промени адски много преди хапвах само по веднъж два пъти на ден в минимални количества а сега хапвам по 10 пъти на ден в огромни количества и то само тестенни изделия и много шоколад в резултат на което започнах да качвам повече от колкото трябва и бебето върви с 10 дни по голямо  Embarassed

# 12
  • София
  • Мнения: 1 750
Някъде бях чела, че обикновено на бременните им се яде кисело. Не запомних обаче какво беше обяснението. Аз умирах за кисели краставички и царска туршия. А апетитът ми се беше увеличил само в първите 4 месеца, то тогава качих повечето килца. През останалото време почти не ми се ядеше.

# 13
  • Мнения: 2 019
аз имах огромен апетит Mr. Green и хапвах всичко

# 14
  • Мнения: 124
На мен ни се ядяха в наяалото краставици,После преминах на ябълки,сега съм на пастички и ябълки.А за киселото знам,че е много врено за бременните и май успях да си го внуша от самото начало!

Общи условия

Активация на акаунт