А сушите ли си косата със сешоар?

  • 9 381
  • 234
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 221
изобщо не ползвам сешоар-само фризьорката ме суши с него

# 76
Винаги, когато мога избягвам сешоара. Смятам, че ужасно много вреди на косата. Като си изсъхва сама изглежда много по-жива и здрава.

# 77
  • Мнения: 6 164
Всеки път, т.е. през ден, иначе прическа не става! Tired

# 78
  • Мнения: 2 956
Само ,когато реша да я изправям,защото ми е леко чуплива. Иначе зима или лято-няма значение.

# 79
  • Мнения: 948
Използвам сешоара само , когато бързам.

# 80
  • Мнения: 2 407
Да, като бързам, иначе го избягвам.

# 81
  • Мнения: 679
Почти редовно, и то не защото искам да постигна някаква форма на косата, а защото обикновено винаги бързам за излизане и трябва да е суха. А и зимата няма как. Случва се да не ползвам сешоар, но такива са само горещите летни дни !

# 82
  • Мнения: 2 910
От много години не съм ползвала сешоар и по тази причина изобщо нямам такъв уред вкъщи.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 100
ако не и придам някаква форма със сешоар и четка почвам да приличам на китайска колиба преди пожар... Blush

# 84
  • Мнения: 3 050
от повече от година -две не съм се сушила защото много пазя косата си.иначе когато няма как се налага и до там да стигам но това наскоро не се е налагало newsm68

# 85
  • София
  • Мнения: 2 530
Не, не ползвам.

# 86
  • Мнения: 509
Винаги.

# 87
  • Мнения: X
Само, ако бързам и нямам време да я чакам да съхне (за зимата става въпрос).Единствено тогава ползвам.
От честото сушене косата ми се накъсва , а и по-бързо се омазнява...Предпочитам сама да си изсъхне,но все пак го ползвам/обикновенно на най-слабата степен/

# 88
  • Sf
  • Мнения: 808
Не, от години не си суша косата, дори и когато бях с много дълга и рошава коса Simple Smile Мия си косата основно вечер Simple Smile И не се ползвам сешоар Simple Smile

# 89
  • Мнения: 408
И преса Crazy Ако ли не-даже мама няма да ме познае Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт