Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 септ. 2006, 15:48 ч.

Откъде може да се купят кашони с цел преместване

• 2 015
  • 25
  •   1
Отговори
Хайде момичета помагайте Simple Smile

Предстои ни преместване в новата къща Simple Smile
Мечтая си обаче това да стане културно, т.е. да си купя кашони, да категоризирам вещите по кашони, всеки кашон да е описан и т.н.

Та по въпроса, търся кашони, къде се продават и колко струват  newsm78

Мерси предварително  Heart Eyes

# 1
идея си нямам къде се продават. попитай в кварталния магазин - няма начин да не ти дадат, макар че едва ли ще имат много на куп.

# 2
  • София/Благоевград
Може да помолиш в близкия магазин да ти запазят кашони вместо да ги изхвърлят. Иначе когато се местихме опаковах багажа в чували. Само чупливите неща бяха в кашони.

# 3
Проблема е че част от нещата автоматично ще отидат в мазето, става думи за учебници и други подобни неща и ще е по-удобно в кашони Simple Smile

Освен това няма да имат гардероб засега в новата къща, така че ще ми е по-удобно от кашон да вадя отколкото от чувал  ooooh!

# 4
Местили сме се доста пъти, винаги сме отивали в случаен магазин наблизо и са ни давали безплатно, но е хубаво да ги предупредиш 1-2 дни по-рано, защото обикновено ги изхвърлят бързо  Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 16:43 от Никол

# 5
  • Sofia
и аз съм на вълна местене Laughing Питах в кварталния магазин и мацките сега ми събират Party

# 6
А сега де, ами то ние пазаруваме предимно от големите хипермаркети  ooooh!

Абе знам че се продават, обаче не знам къде. Пък и не знам дали няма да ми излезе прекалено скъпо тази моя идея  Whistling

# 7
Аз взех от кварталните магазинчета Peace

# 8
  • вече и в други градове
 можеш да попиташ на пазара търговците, които продават банани. като опразнят повече кашони - после ако има желаещ ги продават/ те са най-здрави и удобни/. или пък нашите "братя", които продават банани за 1 лв., но не плащай повече от 30 до 50 ст. на кашон. магазин за прахове и такива продукти може да съберат малко..-
 успех  Peace

# 9
# 10
Има ли смисъл да ги купуваш,при условие,че могат да ти дадат от някой магазин?

# 11
вече са ти дали най-добрия съвет - от съседен магазин с предварителна уговорка Simple Smile

# 12
  • Стара Загора
Ние като сме се местили, помолих в съседните магазини да ми ги пазят и минавах да си ги взимам Laughing

# 13
Ще взема да обиколя пазарчето тези дни Simple Smile

И без това ще местим багажа етапно Simple Smile

# 14
  • София/Варна
ако нямаш успех с магазинчетата, може да си купиш. Като местихме офиса се наложи да купим сериозна бройка, не си спомняма цената, но не бяха особено скъпи.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт