Благодаря на Birdie !!!

  • 14 133
  • 131
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13
Искрена благодарност за човешкото отношение и дълбоко уважение към точните професионални съвети! Примери много - от отхвърляне на измисления АБКМ на дъщеря ни, през излекуване на лактозната непоносимост и съветите за захранване до изработването на личен ваксинационен календар.

Birdie, задължени сме ти за безкористната и  навременна помощ.Искаме да знаеш, че си винаги добре дошъл в дома ни!

сем . Попови

# 46
  • Мнения: 1 080
Извинение .И едно огромно благодаря на Бърди и от мен   bouquet.БЛАГОДАРЯ

# 47
  • Мнения: 2
Съжалявам,че толкова късно се включвам към списъка на майките благодарни на този толкова добър човек и изключителен лекар!Моето семейство му дължи толкова много заради това,че върна радостта ни да гледаме прекрасното личице на нашия син и внук,който страдаше от атопичен дерматит в продължение на 1 година и 2 месеца.Помагал ни е и в много други трудни моменти,цащото Бобо,моят син често правише състояния със свиркащо дишане и много ни плашеше,а лекарите твърдяха че има и астма и колко,колко пъти съм търсила съветите и помощта на чудесния лекар,който Бог ни изпрати!!!Нека да бъде здрав,да продължава да се усъвършенства в своята професия,за да бъде все така на върха в професионален план и нека да бъде много щастлив в личен,защото повече от всеки друг го заслужава заради добрината и любовта си към децата и въобще към хората.Докторе,обичаме те и благодарим на Бога,че те има и че си с нас!!!Бъди здрав!С много обич:Пепи,Бобо,Ивайло и цялото ни семейство от гр.Бургас

# 48
  • София
  • Мнения: 418
Ами да благодаря и аз!  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 383
И аз благодаря, както за конкретните съвети, така и за всичко, което е написал тук, и което до голяма степен промени отглеждането на децата ми.  bouquet

# 50
  • Мнения: 532
За първи път попаднах на Бърди,докато четох темата Фимоза.Много се впечатлих от търпението,с което обясняваше едно и също нещо безброй пъти.Писала съм му и на лични за здравословен проблем на бебо.
Горещо благодаря   bouquet

# 51
  • Варна
  • Мнения: 634
И аз искам да изкажа благодарностите си към Бърди-научила съм много полезни неща от постингите му.Благодаря ти  bouquet

# 52
  • Мнения: 596
И аз се присъединявам към всички,които изказват своята благодарност към Бърди,благодаря му,че ми отговори и ме посъветва,когато малката имаше здравословен проблем  bouquet
Също и аз научавам много полезни неща от постингите му,като например за къпането при варицела-малката я изкара това лято в горещините и личната ми каза никакво къпане : :crazyeyes:10-ина дни,аз следвах написаното от Бърди,че детето е дори по-добре да се изкъпе с хладка вода и я къпех всеки ден,всичко мина без усложнения  bouquet
Благодаря Ви !  bouquet

# 53
  • Мнения: 8 585
Пак да благодаря за топлите думи, и въобще... нямам думи  Embarassed.
Желая здраве и щастие на всички...

Скромното ми желание е също майки от клуб "Алергии" на дир.бг да четат и посещават форума тук. Тъжно и жално ми е да чета там какво вършат с децата им, как ги използват и манипулират, какви безумни "терапии" се пишат, и как страдат децата.
Дано някой чуе молбата ми...

Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 16:04 от Birdie

# 54
  • Мнения: 5 790
Пак да благодаря за топлите думи, и въобще... нямам думи  Embarassed.
Желая здраве и щастие на всички...

Скромното ми желание е също майки от клуб "Алергии" на дир.бг да четат и посещават форума тук. Тъжно и жално ми е да чета там какво вършат с децата им, как ги използват и манипулират, какви безумни "терапии" се пишат, и как страдат децата.
Дано някой чуе молбата ми...

Бърди, чета непрекъснато, какво си написал, дори и за неща, които не ме интересуват или нямам отношение към тях. Само искам да ти кажа - възхищавам се на търпението и упорството ти, да дадеш на хората най-доброто, което можеш, което знаеш и на което си способен. Благодаря ти още един път! Ако има повече такива педиатри като теб, нямаше БГ медицината да е на това ниво. Продължавай все така.  smile3525

# 55
  • Мнения: 1 517
И от мен БЛАГОДАРЯ на Бърди
Продължавай в същия дух , бъди все така отзивчив!

# 56
  • Мнения: 408
Специални благодарности и от мен  smile3525 Бърди, помогна ми да взема важно решение точно, когато бях най-объркана и отчаяна.

# 57
  • Мнения: 449
Благодаря ти, Birdie   bouquet Много неща научих от теб.

# 58
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Специални благодарности и от мен  smile3525 Бърди, помогна ми да взема важно решение точно, когато бях най-объркана и отчаяна.
Помощта на Бърди е безценна в момент, когато майките са объркани и в безтегловно състояние. А, за да помогне на детето си, майката трябва да е спокойна и ориентирана. Паниката е лош съветник. Затова, поклон пред професионалиста с голямо сърце, който дава с толкова любов съвети на страдащите  newsm10 . Защо са толкова малко #2gunfire

# 59
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
да се присъедня и аз с едно голямо БЛАГОДАРЯ !!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт