Плачете ли?

  • 6 785
  • 220
  •   1
Отговори
  • Монтана
  • Мнения: 499
 newsm45
Искам да попитам случва ли ви се да плачете и колко често?-На мен ми се случва много често-заради семейството(мъж,дете,роднини),заради филм,зарад обида,зарад нещо много безобидно заради някой друг и още много причини.Нормално ли е това?????????

# 1
  • София
  • Мнения: 9 845
Аз също плача често-било от тъга,било от радост.Дали е нормално?За мен-да.По този начин "отпушвам" напрежението,ако не се разрева в определени моменти ще се пръсна.

# 2
  • Мнения: 5 315
Ревла съм.Очите ми се насълзяват от какво ли не.

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Много съм емоционална! Разплаквам се от хубави неща напоследък! Но понякога, ей така отвътре ми иде да си поплача и го правя - така освобождавам напрежението!

# 4
  • Мнения: 23
На периоди съм. Понякога плача от най-малкото, друг път се изненадвам от себе си какво дърво съм. Според мен за жените е нормално това. Постоянно хормоните са с различни нива - пред цикъл, след цикъл, овулация. Като се замисля май не остава време да живеем спокойно...

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Аз също плача за доста неща - Неща за които други не виждат смисъл да се разстроиват. Но после се чувствам по- добре.  Grinning Така че нормално е за мен.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 761
Едно добро средство за отпушване на тапата, разтоварващо е.
И аз си падам от ревлите, малка ревла съм Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 253
винаги съм си била ревла и то от класа. след като родих-нещата станаха по-зле(имало накъде) Tired

# 8
  • Мнения: 619
Не много ,от време на време на някое филмче.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 040
Ами че как ... ревла съм, но има ли човек при мен, колкото и да ми е голяма болката не мога да заплача ... остана ли насаме със себе си обаче - ела глей кво става  Laughing

# 10
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да плача, от яд, от безсилие, от мъка и от радост.

# 11
  • Мнения: 2 716
Постоянно. Децата ми се смеят. И на анимационни филмчета плача. Тоя цар лъв как го стъпка стадотооооооо  Cry
Но се стягам когато нещата са сериозни. Когато погребват мой близък, може да се разчита на мен. Храна, коли, бабета, организация. Сигурно така душичката ми се пази да не рухне. Или когато всички са скапани от мъка, трябва някой да свърши работата.
Но, като изключим това, всички други поводи ги оревавам - сватби, кръщенета, рождени дни, филми, песни... Laughing

# 12
  • Мнения: 259
Постоянно. Децата ми се смеят. И на анимационни филмчета плача. Тоя цар лъв как го стъпка стадотооооооо  Cry
Но се стягам когато нещата са сериозни. Когато погребват мой близък, може да се разчита на мен. Храна, коли, бабета, организация. Сигурно така душичката ми се пази да не рухне. Или когато всички са скапани от мъка, трябва някой да свърши работата.
Но, като изключим това, всички други поводи ги оревавам - сватби, кръщенета, рождени дни, филми, песни... Laughing
Това все едно аз съм го писала, същата ревла съм и аз.

# 13
  • Мнения: 2 019
и аз съм голяма ревла

# 14
  • Мнения: 2 211
И аз си поплаквам доста. Какво да правя като не мога да се сдържам?

Общи условия

Активация на акаунт