Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Vasela Koleda maminki.
Poneje popadnah na material za spomtanite aborti si mislia dali ima period sled koito namaliava opasnosta ot missed abort, tai kato pishe che tozi vid e nai kovaren poneje niama nikakvi priznazi. Az sam v 13 g.s. i zasega vsichko e nared.
 Celuvam Vi i Veselo posreshtane na Nova godina.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

За теб опасността е преминала.  #X-mas До 12 г.с риска от аборт е най-голям.  Tired
Спокойно до края ти пожелавам.  Very Happy
Цитирай

София

Здравей!
Искам да ти пожелая да си спокойна и да имаш лека и усмихната бременност!!! Иначе във всеки един момент и във всяка една седмица можеш да намериш за какво да се притесняваш! Първо мисед, после спонтанен, после преждевременно раждане, ако не рита защо не рита, ако много рита - сега пък защо рита, защо ме опъва от тук, защо ме наболва там...не искам да ти казвам АЗ още колко защо съм си задавала. Моя приятелка ми каза в началото на бременността: "Повечето бременни са така - първо чакат да минат 12-те седмици, после 20-те, после си казват - да мине 6-тия месец, че той по-опасен, после айде да не е седмаче, ама да не е и в осмия, чакат да дойде 9-тия, но като дойде им се иска да не е съвсем в началото на 9-тия и така докато се върнат с бебето в къщи"
Бъди внимателна!!! Не се натоварвай и не рискувай излишно, останалото е Божа работа. А ако не вярваш в Бог - моят доктор казва, че медицината не е математика, не може да знаеш със сигурност какво ще стане.
УСПЕХ!!!
Цитирай

София

Цитат на: MiaT
Здравей!
Искам да ти пожелая да си спокойна и да имаш лека и усмихната бременност!!! Иначе във всеки един момент и във всяка една седмица можеш да намериш за какво да се притесняваш! Първо мисед, после спонтанен, после преждевременно раждане, ако не рита защо не рита, ако много рита - сега пък защо рита, защо ме опъва от тук, защо ме наболва там...не искам да ти казвам АЗ още колко защо съм си задавала. Моя приятелка ми каза в началото на бременността: "Повечето бременни са така - първо чакат да минат 12-те седмици, после 20-те, после си казват - да мине 6-тия месец, че той по-опасен, после айде да не е седмаче, ама да не е и в осмия, чакат да дойде 9-тия, но като дойде им се иска да не е съвсем в началото на 9-тия и така докато се върнат с бебето в къщи"
Бъди внимателна!!! Не се натоварвай и не рискувай излишно, останалото е Божа работа. А ако не вярваш в Бог - моят доктор казва, че медицината не е математика, не може да знаеш със сигурност какво ще стане.
УСПЕХ!!!

202uu  По-точно не бих могла да ти го опиша Laughing
Цитирай

Здравей!
УСПЕХ!!!

Много точно Very Happy Само да допълня, че като мине термина, се започва вайкане "Е сега пък що не излиза???" Лека бременност и раждане Very Happy
Цитирай

Sofia

Здравей!
УСПЕХ!!!

Точно така бях и аз, ама не устисках до края на деветия  Smile
Цитирай

Blagodaria Vi!
 Naistina ste pravi, ama az sam edna...goliama patka, postoianno si vaobraziavam kakvo li ne..vmesto da se radvam  na jivota i da si mislia samo polojitelni neshta. To i za bebo e po dobre.
Kakvo shtiah da pravia bez Vas!
Цитирай

София, Младост 3

Радвай се на бременността си и не се задълбочавай в лоши мисли. Първата бременност е най-хубавото нещо в живота на една жена - толкова много нови и приятни преживявания (е, има и не дотам приятни) и много свободно време (ако не работиш). Почивай си, разхождай се, ходи на гости и по магазините, прави планове и списъци за бебче и времето ще мине неусетно. #X-mas
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

Миа Т много то4но казано. Аз бях така с втората си бременност, но това хи4 не помага на майката и бебето. Бъди спокойна и се радвай на тези прекрасни и 4удесни  девет месеца. Леко бременеене!!!
Цитирай

София

момичета,

а защо 6-тия месец да е толкова опасен? Embarassed
Цитирай

София

Внимавай! Пази се! Не искам да те плаша, но при мен тогава започнаха проблемите. Мислех, че 1-3 месец има риск от помятане, че 7-9 има риск от преждевременно раждане, а че времето 4-6 месец е най-сигурното, но уви! Като се почнаха едни стягания, опъвания, капки кръв ............ сега съм в едни безкрайни болнични и сред купища магнезий.
Дано всичко е наред!
Цитирай

Цитат на: irenaK
Vasela Koleda maminki.
Poneje popadnah na material za spomtanite aborti si mislia dali ima period sled koito namaliava opasnosta ot missed abort, tai kato pishe che tozi vid e nai kovaren poneje niama nikakvi priznazi. Az sam v 13 g.s. i zasega vsichko e nared.
 Celuvam Vi i Veselo posreshtane na Nova godina.

На мен лично ще ми е най-спокойно като влезнем в 7 месец, тогава и да се роди страшно няма, само да остискаме дотогава, че и аз съм с едни стягания, болки, страхове и лекарства ... Да сме живи и здрави само и да не забравям - ДА СТИСКАМЕ !!!  Love  Love  Laughing
Колкото по-малко го мислиш, толкова по-добре. Не си тормози главицата с излишни притеснения  Blush
Весели празници   #X-mas  #X-mas  #X-mas
Цитирай

Sofia

Цитат на: janaj
На мен лично ще ми е най-спокойно като влезнем в 7 месец, тогава и да се роди страшно няма, само да остискаме дотогава, че и аз съм с едни стягания, болки, страхове и лекарства ... Да сме живи и здрави само и да не забравям - ДА СТИСКАМЕ !!!  Love  Love  Laughing
Колкото по-малко го мислиш, толкова по-добре. Не си тормози главицата с излишни притеснения  Blush
Весели празници   #X-mas  #X-mas  #X-mas

И аз така си мислех, но тъкмо влязох в 7-я и родих. Ако беше към края на7-я щеше да е съвсем различно.
Успех и леко до края!
Цитирай

София

Днес ми е първият ден от 7-ия месец. И на мен ми се струва раничко да излиза сега. Към края е по-друго. А планираме и ремонт....... Ще видим кое ще изпревари: бебето или ремонта.
Цитирай

Цитат на: Steisi
Днес ми е първият ден от 7-ия месец. И на мен ми се струва раничко да излиза сега. Към края е по-друго. А планираме и ремонт....... Ще видим кое ще изпревари: бебето или ремонта.

Стейси, съжалявам, че се намесвам, но ти погледнах лентичката. Ти си 9 дена преди мен, но аз влизам в 7-и месец не след 9 дена, а след 16!
Реално се влиза в месеца, не на датата на термина,а на датата около забременяването, иначе ще излиза, че ако  просрочим с един ден термина си - ще раждаме в 10-месец Very Happy!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.