Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Днес!

Здравей
Бременна съм,но не съм доволна от избора си на гинеколога,който ще наблюдава протичащата ми бременност.Мога ли да го сменя и как да го направя?
« Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 17:18 от Merlon »
Цитирай

Днес!

Здравей
Бременна съм,но не съм доволна от избора си на гинеколога,който ще наблюдава протичащата ми бременност.Мога ли да го сменя и как да го направя?
Цитирай

София

Еми аз така  го смених:отидох при Джи Пи-то, взех ново направление за гинеколог и отидох с него да се запиша при новия гинеколог.Успех и леко бременеене  Smile
Цитирай

София

Без проблем можеш да смениш доктора от когото не си доволна като си вземеш талон от лич. лекар, но този път помисли добре къде ще отидеш защото не можеш безкрайно да си сменяш гинеколога.
Цитирай

Sf

Смени го.Можеш. newsm10
Цитирай

München, DE

смени го , имаш това право  Peace , с ново направление от личния
Цитирай

София

Peace
Цитирай

Стара Загора

Отиваш при личният си лекар и искаш друго направление за гинеколог,няма да ти откаже такова.Ти си в правото си да избираш...
Цитирай

Варна

Първо мини през личния си лекар, а ако не може - на частно също е решение, стига финансово да можете да си го позволите. Аз бях наблюдавана от АГ лекар от самото начало, за което заплатих 180 лв. лично на нея. Ходих в нейния кабинет, а за задължителните изследвания - при личния лекар.. Платих си само изследванията за токсоплазмоза в ХЕИ. След това тя ми направи секциото. Това е толкова важен етап от живота ти и този на бебето ти, че е нужно да се съобразяваш само с бебчо и себе си, и да правиш това, което ти подсказва вътрешния ти глас!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.