Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 септ. 2006, 14:31 ч.

Моля кажете?

• 468
  • 9
  •   1
Отговори
От 13.10.2007г. излизам в майчинство!От къде ще го получавам? От работодателя,социални грижи или.........?Ще трябва ли да се попълват някакви молби във връзка с това или само трябва да си педставя болничния на работата и нищо друго?Много благодаря за отговорите!Съжалявам че ви занимавам с моите глупости но незнам кой да питам.

# 1
  • Ямбол
Щом работиш и си на договор - от работодателя си ще го получаваш. Носиш си болничния и готово.

# 2
  • Варна
Ще си ги получаваш от работодателя.Обърни се към счетоводителя на фирмата,той ще ти предвижи документите

# 3
Благодаря ви!

# 4
  • акаунта е семеен

Щом работиш и си на договор - от работодателя си ще го получаваш. Носиш си болничния и готово.
  bouquet

# 5
Но за догодина май от НОИ ...  newsm78

# 6
  • Свищов
Аз знам че от догодина от НОИ Hug

# 7
  • София
Засега все още е от работодателя, от 01.01,07 мисля, че ще е от НОЙ Crossing Arms

# 8
  • София
Ама и за тези, които си взимаме сега от работодателя ли важи промяната? Или ние си караме по старому...  newsm78 ............... ама май така няма много логика, а? Crazy

# 9
  • London, Sofia
Ама и за тези, които си взимаме сега от работодателя ли важи промяната? Или ние си караме по старому...  newsm78 ............... ама май така няма много логика, а? Crazy

Каквото приемат - ще е за всички Peace За момента е от работодателя /той е един вид посредник межзу служителите и НОИ/, за 2007 има план да се изплащат лично от НОИ на служителя, но за момента никъде го няма "черно на бяло" Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт