Имате ли познати тип "мишоци"?

  • 3 339
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
 Joy hahahaи аз ще се затъркалям от смях Joy
познавам, да. само дето не са стигнали до момента да се нарекат мои приятели, в момента в който ги усетя тия мишоци ги игнорирам. да си живеят мишоческия скучен живот Mr. Green

ама добре си ги описала, бий им шута и ти не им отваряй ни врата, ни айсикю вече Mr. Green Wink

# 16
  • Мнения: 4 473
 Shocked Shocked Shocked

Мамице, кажи че се бъзикаш?!
 smile3506
Докато четях си мислех за два варианта: 1. Описваш различни двойки и 2. Такива образи не може да опише и най-големият писател на научна фантастика  Whistling
Ей тук ми идва да кажа е*аси и съществата, щото хора трудно мога да ги нарека Confused

И както каза вече Скарлет О'Хара

Цитат
познавам, да. само дето не са стигнали до момента да се нарекат мои приятели

 Stop

# 17
  • Мнения: 3 091
В близкото ми обкръжение такива няма. А на гости не каня случайни хора, колкото и да ми "трябват".
Съжалявам такива мишоци и жалкото им животче.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Имам, да - не е точно позната, де. Човек, който за 2 стотинки отговорност не може да поеме - най-малкото за думи, какво остава за поведение + постоянно отричане и недоволство от живота + примиренческо отношение към същия, последвало от нежеланието за поемане на отговорност. Отврат! Освен това, когато разговаря с теб, не гледа в очите.
Ако можеше, този човек щеше да живее сам със себе си, защото е най-лесно.

# 19
  • Мнения: 431
Аз в голяма степен отговарям на описанието, само дето на гости не ходя - на никого и никъде, и не връзвам тенекии, защото не приемам покани. За някой аз съм жалко мишле с жалък живот.

Колкото до това, че не ходели по заведения и компютърът им бил стар - може да нямат пари или просто приоритетите са им други. Не виждам защо това трябва да е обект на присмех или големи чуденки.

На твое място бих се чувствала неудобно да досаждам на хора, които явно не желаят да общуват с теб, но нямат желание да ти го кажат в лицето.

# 20
  • Мнения: 13 758
Уфф, какво става с форума тия дни? Писах, писах, всичко се загуби! Много сме го били натоварили  Twisted Evil
Та, хора всякакви, откачалки - бол! Ти всъщност защо се ядосваш!? Спри да си контактуваш с тях, за какво са ти тези хора? Явно не са добри приятели, не можеш за нищо да разчиташ на тях, няма да ти помогнат, ако имаш нужда, не са и забавни!
Аз имам (имах  newsm78) подобна приятелка мишок. Вечно мрънкаща, подозрителна към всичко и към всички, вечно нещастна, недоволна, онеправдана от живота, все нещо криеща... В един момент установих, че само аз я търся, само аз помагам, само аз утешавам.  Спрях да се обаждам, реших да видя кога ще се сети за мен! Е, мина повече от половин година - не би! Отначало ми беше мъчно, сега май ми е добре. Осъзнах, че не ми е нужна и че така ми е много по-спокойно. Изглежда не тя ми е била скъпа, а споменът за минало приятелство!

# 21
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Имахме такива приятели - семейна двойка Confused - канихме ги на поводи, рождени дни, гости....идват Mr. Green, но да те поканят - абсурд #Cussing out...постепенно ограничихме контактите и сега се виждаме веднъж на 3-4 месеца и то случайно.
Приятелка моя пък десетки пъти е идвала у нас на гости, но нито веднъж за 5 години аз не съм стъпвала у тях newsm78...странна работа....и с нея не се виждам вече често. Не може все едната страна да поема инициативата.

# 22
  • Мнения: 2 254
не ,нямам такива познати.
звъниш им-те се крият newsm78 дали искат компанията ти?
приключвам с такива много бързо и завинаги Mr. Green
а мрънкала -не понасям Twisted Evilдостатъчна съм си Rolling Eyes мрън-мрън....

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
срам ме е  Blush Blush (поради сходства в кръвта ни) да си призная, че имам...  Confused

# 24
  • Мнения: 2 096
Познавам хора мишки и полу-мишки.. Свят голям за всеки има място под слънцето, но ако не ти допадат просто се дистанцирай от тях..

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
То и аз като се замисля, май също съм от мишоците..........е, не винаги съм била, но вече съм си един мишок безподобен...........бягайте

# 26
  • Мнения: 3 611
Имахме едни такива "семейни приятели". Много им е хубаво като се съберем, ама само ние да ходим (че по - лесно). За 3 години ни веднъж не дойдоха в къщи, а след като им каzахме, че имаме столче zа кола и не ни трябва, още на другия ден намериха време и дойдоха на гости. Естествено си тръгнаха със столчето.
Седмица по - късно ги "поканихме" да си вzемат проходилка. И пак веднага намериха свободен ден  Laughing. Е, халал да им е.
Пуснала съм ги да пасат  Crossing Arms

П.С. Забравих да кажа, че направиха рожден ден на малкия, поканиха повече от 20 човека, а на масата сложиха 3 кутийки ядки, 1 картофена салата и една каса бира.  #Crazy
Е... по - нахалните успяхме да си опитаме... с къв акъл тръгнахме гладни... ма нали рожден ден уж... hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743

Съжалявам такива мишоци и жалкото им животче.
Ето това е истината  Hug Peace

# 28
  • Мнения: 1 813
"Да,ей сега,приключвам и идвам"
от там никакво вдигане на телефона,получаванка на смс - Няма да мога да дойда
И това от най-близката ми приятелка за мой рожден ден.
От тогава не съм и се обадила,срещнах я случайно из града и това беше.Очаквам да ми се обади,когато има нужда от пари  #Cussing out

# 29
  • Мнения: X
Два етажа под нас живеят едни такива"мишоци"...ще си потрошат краката да тичат по стълбите за да не кажат едно"а,добър ден"...и децата им същите...ти му говориш,а то бърза да се прибере,та да не ти отговори/незнам,аз ли съм сбъркана!?!?!?/,а ако пък съм с багаж,количка или просто се чудя как да замъкна децата догоре....и рекорди по бягане ще поставят....
А на тези дето не те канят на гости и само идват,пък като дойде техния ред да ти се обадят не звънят,аз не им викам "мишоци" ,а "тарикати",от ей,такива ми е писнало и колкото и грубо да звучи,вече съм забранила на мъжа ми да ги кани....Че са и от мърморещите....все пари нямат,все на тях дереджето им най-черно....Опитвах се години найред да съм толерантна/че са ми от детските години още.../,но вече нямам нерви...

Аз имам (имах  newsm78) подобна приятелка мишок. Вечно мрънкаща, подозрителна към всичко и към всички, вечно нещастна, недоволна, онеправдана от живота, все нещо криеща... В един момент установих, че само аз я търся, само аз помагам, само аз утешавам.  Спрях да се обаждам, реших да видя кога ще се сети за мен! Е, мина повече от половин година - не би! Отначало ми беше мъчно, сега май ми е добре. Осъзнах, че не ми е нужна и че така ми е много по-спокойно. Изглежда не тя ми е била скъпа, а споменът за минало приятелство!
И такова животно имам в колекцията-че и кума ми е...а сега и пари има да ми дава....ама аз съм си за бой....,но май по-добре ми е като не се виждаме,поне не се натоварвам...

Общи условия

Активация на акаунт