Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

София

Здравейте майчета. Имам въпрос - доста майки ми казаха, че при раждането ако всичко е нормално основната работа се върши от акушерката и затова е по-добре да се уговоря с акушерка, а не с лекар. Вие какво мислите по въпроса newsm78 Става въпрос за Шейново
Цитирай

София

Лично аз избрах и пак бих избрала лекар. И то този, който по принцип е следил бременността. При мен лекарят имаше основна роля, а акушерката се включваше от време на време.  Нея не я бях избирала, но ми се падна невероятна жена!
Цитирай

София

Акушерка, според мен.
Цитирай

Все едно е , стига да им имаш доверие. Hug
 Аз имах уговорка с акушерка и наистина тя свърши повечето работа . Да е жива и здрава Praynig
Цитирай

Португалия - Пловдив

Ако ще ползваш епидурална или ще раждаш секцио мисля че по-добре е лекар иначе наистина  ми казаха че през повечето време при теб е акушерката
Цитирай

софия

Лекар Peace.Аз също се чудех като теб,но накрая се спрях на лекар.И добре,че го направих,защото ме оперираха по спешност,а тогава акушерка не може да ти помогне.По спокойна,ще се чувстваш,а това е най-важното.
Цитирай

София

Ами аз самата избрах акушерка, свързаха ме с нея- има доста момичета при нея доколкото разбирам. Много е приятна, заинтересована и някак си спечели доверието ми. Надявам се всичко да е наред, защото то е божа работа, колкото и да го мисля, крайния резултат не зависи толкова от мен. Имам предвид, че правим толкова планове и се презастраховаме, а този, който решава как да стане, знаете кой е...
Цитирай

София

Аз съжалявам за дубъла, но независимо с кого имаш уговорка, не трябва ли да има задължително лекар в родилното? То дори да си без всякаква уговорка, можеш да попаднеш на добър лекар на смяна, така, че трябва да има нали?
Цитирай

София

Аз лично бих заложила на лекар Peace
Цитирай

пред компютъра

То дори да си без всякаква уговорка, можеш да попаднеш на добър лекар на смяна,

Не бих разчитала на това, както и не направих. И двата пъти имах уговорка с лекар, който не се отдели от мен през цялото време /ако нямах уговорка нямаше да е през цялото време плътно до мен/.

Никога не знаеш какви проблеми могат да възникнат в хода на "нормалното раждане". В този случай е много важно лекарят да може да реагира адекватно.
Цитирай

Sf

А ако се наложи епизотомия, а кой после ще те зашие?! Да, основната роля е на акушерката, но лекарят има много важно значение при раждането.Аз избрах лекар и не сгреших, парите си заслужаваха.
Цитирай

Аз лично бих заложила на лекар Peace
Peace
Цитирай

пред компютъра

А ако се наложи епизотомия, а кой после ще те зашие?!

Шие лекарят, който е на смяна, пък както зашие. Rolling Eyes Wink
Цитирай

София

Лекар, разбира се! Peace
Цитирай

За себе си избрах лекар и пак бих постъпила така . Не ми се дават "шашкащи" примери , но е добре да има пряко ангажиран с раждането  специалист . Успех !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора