Съвет от мен за вас

  • 8 146
  • 191
  •   1
Отговори
Момичета днес като се пребирах чух разговор между две лекарки коити работят в ясла
Първата:Днес бяха всичките деца.
Втората: Леле горката.
Първата:Споко аз им знам цаката  поставям ги  на гарнетата и отварям прозореца и утре полвината са болни .
Според вас тва можели да е разговор между 2 лекарки.   
 

# 1
  • Мнения: 1 462
Баси!  Тва по-зле и от Жорето...

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не мога да повярвам Shocked #2gunfire

# 3
  • Мнения: 1 416
Уау!  Rolling Eyes Това е малко прекалено. За съжаление, не се и съмнявам, че се случва...

# 4
  • Мнения: 2 495
Уау!  Rolling Eyes Това е малко прекалено. За съжеление, не се и съмнявам, че се случва...
Аз също #Cussing out

# 5
  • Мнения: 7 109
Лекарки? newsm78
Много високо квалифицинан е станал персоналът в яслите.

# 6
  • Мнения: 7 640
според мен не е човешко, за да е възможно Shocked

# 7
  • Мнения: 1 243
Лелеее,по принцип такива теми само ги чета без да коментирам,достатъчн са мненията на другите съфорумки...тука вече обаче не се стърпях!
Наскоро бях пуснала тема за отношението на лекари към пациентите им и изобщо за българското здравеопазване - че е под всякаква критика,но за такова отношение и към ДЕЦА - това просто е жалко и ..,абе нямам думи! Честно ви казвам,ако аз го бях чула това,със сигурност щях да вляза в конфликт с тези две.....пачи/извинете ме за думата/  Sick

# 8
  • Мнения: 83
Това е нещо напълно нормално .Иначе как за 3  месеца детето ми ще е болно 10 пъти по 2 седмици.Изроди! #Cussing out #2gunfire Twisted Evil newsm48 newsm11 smile3515 newsm61 Rage bash box #Sniper

# 9
  • Мнения: 6 167
кви са тия лекарки в ясла
я , проучи въпроса и пак ела.


извинявайте, колкото и да ме убеждавате не ми е възможно да повярвам

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 18:22 от Lennie

# 10
  • Мнения: 3 042
Момичета днес като се пребирах чух разговор между две лекарки коити работят в ясла
Първата:Днес бяха всичките деца.
Втората: Леле горката.
Първата:Споко аз им знам цаката  поставям ги  на гарнетата и отварям прозореца и утре полвината са болни .
Според вас тва можели да е разговор между 2 лекарки.   
 

Абсолютно същият разговор го беше чула и моята майка преди време /още когато щерката ходеше на градина и все беше болна/ в тролейбуса м/у жени работещи в детска градина.

Вазмутително е, но това е факт. И явно повсеместно и отдавна се прилага това.

# 11
  • Мнения: 5 228
Аз съм чувала за подобни "практики" в яслите, но не ми се искаше да вярвам, че наистина са реалност. Ти реагира ли по някакъв начин на чутото?

# 12
# 13
  • Мнения: 7 640
ралица23, какъв ти е всъщност съвета  newsm78

# 14
  • Мнения: 46 490
кви са тия лекарки в ясла
я , проучи въпроса и пак ела ...

Медицински лица са, но не са лекарки, сестри са, в яслите няма учителки.

Общи условия

Активация на акаунт