Отговори
# 30
  • Мнения: 2 849
Стискам . Peace

# 31
  • Мнения: 328
Стискам и аз!
Успех!

# 32
  • Мнения: 3 861
Взех листовките, скъсаха ме на градско, но все пак ви благодаря за палците! Яд ме е защото като цяло не карам никак зле, а се насметох яко и сътворих една купчина от простотии и сама си се скъсах. Както и да е, следващия път ще ударя едно малко за отскок, да не се шашкам и всичко ще е наред(шегичка).

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 15:40 от Lilly

# 33
  • Мнения: X
Не се притеснявай-следващия път ще го вземеш...И да се обадиш пак да стискаме палци

# 34
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Не се притеснявай, като гледам останалите шофьори, не са взели нити листовките, нито кормуването, ама пак си карат  Close
Когато кажеш, сме на линия пак да стискаме палци  Wink

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Лили, пожелавам ти следващия път да си вече с книжка.  Wink Не се притеснявай за вчера - др. път ще си го взела. На моя изпит си спомням, че на един обратен завой изпитващия ми вика: "Ели, май на Великден си месила козунаци? " Аз не вдянах веднага и седя и нищо не казвам, а той ми вика "Сучеш си ръцете като козунаци - пусни тоя волан! "  hahaha Joy При което аз вече се заливах от смях, но го взех де.
Успех за следващия път!  Peace

# 36
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Точно и мен днес ме скасаха. Взех си лситовките. И аз не карам зле, ама на изпита се стресирах. Жалко. Разбирам те и ти съчувствам и дано следващият път всичко е ОК ( си пожелавам ).
P.S. Сега за колко се плаща за втория изпит и задължително ли трябват допълнителни часове?

# 37
  • Мнения: 495
и мен са ме късали, да не ти пука
мда, плаща се пак толкова за следващия изпит, а допълнителните часове са по твое желание

# 38
  • Мнения: 3 861
Точно и мен днес ме скасаха. Взех си лситовките. И аз не карам зле, ама на изпита се стресирах. Жалко. Разбирам те и ти съчувствам и дано следващият път всичко е ОК ( си пожелавам ).
P.S. Сега за колко се плаща за втория изпит и задължително ли трябват допълнителни часове?
Аз карам в "Тотов". При нас е 2 допълнителни = 60лв. + изпитната такса = 50лв. Това е минимума, който трябва да запиша, другото е по мое осмотрение и желание и това на инструктора. Тоест под 110 лв. не мога да падна и да искам. Незнам дали навсякъде е така.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Майчицееее! И мен ме чака същото! Аз за сега имам едва 4 кормувания, има време до изпита, но още от сега съм сигурна, че ще ме скъсат...
Ама листовките и градското в един ден ли са?

# 40
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Пфу, напълно излишни пари. Много ме е яд.  Confused
Ерика, в един ден са. Първо листовките, после кормуване. Главно чакане беше, от което още повече се изнервих.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 743
Лили, не се ядосвай за такива неща  Hug    bouquetКъсмет на градското  Peace Hug

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Не се ядосвай! Ще си вземеш градското следващият път Simple Smile
Късмет от мен Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 43
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ейй, гадно. Нищо здраве да е. Едно време и мъжът ми така са го скъсали и то защото милиционерът /тогава такива са били изпитващите/ имал методика от трима в колата да къса винаги втория. Е това е бил мъжът ми.
Аз пък за малко на листовките да се издъня. Защото съм блейка.
Абе с една дума случват се такива неща, пий чаша вино довечера /ако не помогне и две/ и не се ядосвай.

# 44
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Между другото и аз там си карах курсовете и съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт