Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 септ. 2006, 18:52 ч.

контракции

• 351
  • 5
  •   1
Отговори
  • софия
Здравейте ,
 бременна съм в 20 семица - тези дни явно ми се понасъбра преумора и от вчера сутринта усещам леко наболяване доло в дясо така . Днес отидох при гинеколожката -гледахме бебо на видеозона -той е добре , но лекарката ми каза ,че матката е малко контрактирала , предписа ми да пия магнерот л Аз още съм притеснена така -споделете ми при вас ако е имало такъв случай подобен  . Simple Smile

# 1
  • Пазарджик
Щом като бебо е добре не се притеснявай. PeaceАз имах същия проблем и при двете бременности. Пиех магнерот почти през цялата бременност и се чувствах отлично. Хубаво е да се правят прекъсвания - мисля че беше през около 2 месеца, защото при по-продължителен прием (непрекъснат) може да се получи схващане на краката. Пожелавам ти лека бременност и сладко бебче! Grinning

# 2
  • София
1/3 от бременните сигурно са пили магнерот/магнерич - нищо страшно. На мен ми го изписа заради контракции от прекален секс  Joy

Трябва да се щадиш, защото най-малката преумора предизвиква контракции, особено ако си с чувствителна матка. Всичко е наред! Peace

# 3
  • Бургас
Не се притеснявай. Радвай се че бебчо е добре Hug
.....и аз съм на Магнерот от 14 седмица, споко  Wink
 Thinking смятам да го спирам вече ама утре съм на лекар, да видим какво ще каже той 

Misty е много права  Peace

Лека бременност и да гушкаш най-прекрасното бебче след още 20 седмици!  newsm10

# 4
  • Прага/Чехия
И аз мисля,че няма повод за притеснение,и аз имам болки от време на време ниско долу,щом бебчо е добре няма проблем Peace

# 5
  • София
Не разчитай само на лекарствата, но и на почивката вземи си полежи малко повече за да се успокои матката от насъбралото се напрежение. Иначе тези лекарства би трябвало да ти помогнат.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт