Каде да родя?

  • 3 071
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 717
Св. София - със или без уговорка...

# 31
  • Мнения: 60
Здравейте!
Аз родих преди 3 месеца в Шейново.Много съм доволна и на драго сърце бих раждала пак там:))220лв. е таксата за проследяване на бремеността.Аз лично родих мн.лесно( за 1 час) и нямах никакви шевове и без никакви упойки,просто късмет:))а бебчо хич не беше малак( 3500; 50см.).
Споко и успех!!

# 32
  • Мнения: 3 550
До месец май има още много вода да изтече. Не е ли рано да се чудиш отсега? Аз съм чувала само хубави неща за Шейново, а за Тина Киркова и Майчин дом - само оплаквания. Засега съм се спряла на Шейново, пък ще видим. Каквото ни е писано!

# 33
  • Мнения: X
Шейново.

# 34
  • Мнения: 1 080
Понеже стана дума за това какво сме чули от тук от там за таз и оназ болница, аз лично не съм чула лоша приказка за Окръжна болница, където между другото родих преди година посъветвана от лекарката, която следеше бремеността ми. Не съм раждала с уговорка при някой и хич не мога да се оплача от отношението на екипа към мен, даже обратното-останах много приятно изненадана.
Първоначално, както бях писала в един подобен на този форум, се бях ориентирала към Шейново, но в последствие размислих и не съжалявам до ден днешен.
 Ако забременея сега, пак  ще отида в Окръжна, тъй като съм много доволна от всичко като се почне от отношението и се мине през условията за престой(аз не съм и от капризните де). Бебчетата бяха измивани и преповивани пред нас(майките) на всеки 3 часа, стаята се миеше 2-пъти на ден (сутрин и следобед)...То какво му трябва на човек де все пак не се пренасяш там да живееш Thinking  55 Това е!

Общи условия

Активация на акаунт