Каде да родя?

  • 3 064
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Здравейте мами,

През май би трябвало да родя (живот и здраве), и се чудя какво да избера:
Спряла съм се на 2-3 варианта, но предпочитам да питам и Вас. Дали да е Шейново, Майчин Дом (за който не сам чула нещо добро) или Тина Киркова (сащо не са много добри отзивите на мои познати)?
Моля посъветвайте ме.
Благодаря предварително  Close-mas:

# 1
  • Мнения: 128
родих в тина киркова и останах очарована, освен от вниманието на лекарите и от грижите на акушерките и сестрите, та и до вниманието на санитарките. наистина не очаквах такава загриженост и мило отношение на персонала.

# 2
  • Мнения: 4 473
Родих преди.........то си личи от лентичката кога.....в Тина Киркова - без уговорка и с усложнения!Въпреки всичко съм много доволна!

# 3
  • Мнения: 6 315
И аз родих в Тина Киркова без уговорка, но във ВИП условия с присъствието на таткото. Останах много доволна!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
Ohhhh за Тина Киркова вчера от познати чух потресаваща история за раждане в началото на Декамври!
В момента бебето от немърливост е най-тежкият случай в окръжна!/ без подробности  предвид бременните мами/
Аз от Шейново и детското отделение там съм много доволна, ноп раждах преди почти 3 години! Close-mas:

# 5
  • Мнения: 68
А в Тина Киркова има ли както в Шейново проследяване на бремеността и колко струва, какво включва?

# 6
  • Мнения: 558
Цитат на: fenix
А в Тина Киркова има ли както в Шейново проследяване на бремеността и колко струва, какво включва?

Да има мисля 4е е около 160-220 лв (не съм сигурна) - за да не ти дам грешна информация, сигурна съм 4е скоро мама която е ползвала тази услуга ще ти обясни.

# 7
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Ybag
Ohhhh за Тина Киркова вчера от познати чух потресаваща история за раждане в началото на Декамври!
В момента бебето от немърливост е най-тежкият случай в окръжна!/ без подробности  предвид бременните мами/
Аз от Шейново и детското отделение там съм много доволна, ноп раждах преди почти 3 години! Close-mas:


За всяка една болница могат да се чуят ужасяващи истории. Най-много обаче са за Майчин Дом. Лично аз не бих стъпила там.

# 8
  • Мнения: 6 315
Цитат на: fenix
А в Тина Киркова има ли както в Шейново проследяване на бремеността и колко струва, какво включва?


Мисля, че беше около 200 лева.

# 9
  • Мнения: 910
Най-много са лошите отзиви за Майчин дом, защото най-много жени сумарно раждат там и там се решават най-сложните казуси...
Тина Киркова си има сайт, там има форум, има информация за пакетите комплексни услуги. www.1agb.com мисля, че беше.

# 10
  • София
  • Мнения: 747
Цитат на: fenix
А в Тина Киркова има ли както в Шейново проследяване на бремеността и колко струва, какво включва?


200 лв. - за самото проследяване - уж включвало всичко, аз не се навих и ме наблюдават по здравна каса, доволна съм.
Има и по-високи тарифи - 600/900 лв. - но включват и други "екстри".
Първият път раждах там - доволна съм.

Успех!

# 11
  • Мнения: 46 403
Цитат на: Kisha
Най-много са лошите отзиви за Майчин дом, защото най-много жени сумарно раждат там и там се решават най-сложните казуси...


Така е, Kisha, но лошото е, когато става въпрос за случаи със здрави и прави жени, без усложнения:(

# 12
  • Мнения: 910
Цитат на: Asia
Цитат на: fenix
А в Тина Киркова има ли както в Шейново проследяване на бремеността и колко струва, какво включва?


200 лв. - за самото проследяване - уж включвало всичко, аз не се навих и ме наблюдават по здравна каса, доволна съм.
Има и по-високи тарифи - 600/900 лв. - но включват и други "екстри".
Първият път раждах там - доволна съм.

Успех!


900 лв. включва всичко - проследяване, избор на лекар, раждане, ВИП стая, присъствие на таткото...

# 13
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Kisha
Най-много са лошите отзиви за Майчин дом, защото най-много жени сумарно раждат там и там се решават най-сложните казуси...
Тина Киркова си има сайт, там има форум, има информация за пакетите комплексни услуги. www.1agb.com мисля, че беше.


Може би си права, но аз имам лични наблюдения върху тази болница и изобщо не съм й почитател.

# 14
  • Мнения: 288
Цитат на: fenix
...Спряла съм се на 2-3 варианта, но предпочитам да питам и Вас. Дали да е Шейново, Майчин Дом (за който не сам чула нещо добро) или Тина Киркова (сащо не са много добри отзивите на мои познати)?
Моля посъветвайте ме.


Моите раждания бяха в ТК. и МД.
За Тина Киркова мога да кажа само хубави неща, а за Майчин Дом обратното, само лоши.

Общи условия

Активация на акаунт