Мама ще става свекърва-с какво да срещаме гостите?

  • 881
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Брат ми ще се жени. Гостите първо ще дойдат у нас и оттам отиваме за кума. Какво да сложим на масата рано сутринта? Дайте ми идеи за хапки и соленки  newsm78(няма от къде да ги поръчаме). Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 290
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22486.0

това е темата за моя годеж  - дано ти е от полза Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 315
Ние бяхме кумуве и идваха да ни взимат , както е според обичая. На масата имаше всичко, естествено никой нищо почти не хапна, но да има. Имаше сладки - от купените в тарелки, нарязани саламче и пушено месо, соленки, безалкохолни, алкохолни и чаши ....цветя за украса и музика не забравяйте, много освежава обстановката. Народна , ако сватбата ще е тежка. ние пуснахме и беше подходящо...

# 3
  • Мнения: 23
Гвендолин, ЧЕСТИТ ГОДЕЖ и от мен на патерица. Видях темата за твоя годеж. Моля те, изпрати отново линка съм твоите снимки, защото в предишната тема той не е активен.

# 4
  • Мнения: 1 117
При нас така стана,че помагах първо на свекърва си и после на майка ми да подготвят масата за сватбата.
Имаше доста хора и масата беше приготвена като за шведска. На табличка имаше вилици и салфетки , на друга табличка бяха подредени чашите . Алкохол , безалкохолни напитки и сокове. Нарязани мезета - луканки, пушено , шункови салами. Отделно имаше малки сандвичи украсени както ви дойде наум и с каквото ви хрумне.Имаше и мини кюфтенца изпържени.Свекито беше стъкмила някаква питка на парчета. Сладки от готовите. Имаше и няколко различни салати, в няколко чинии по масата. Ядки също имаше. Като че ли за друго не се сещам. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 5 183
Лесно, бързо, вкусно и много ефектно - пълнена франзела /с пастет, кисели крастави4ки, крема сирене, тоопено сирене, маслини, 4ушки на ленти4ки, кренврш на ленти4ки, руска салата...абе каквото ви харесва.
Разцепваш франзелата по дължина, махаш средата, мажеш, слагаш пълнежа на ленти4ки, завиваш като на руло малко. Притискаш да слепне. Аз ли4но увивам с найлон и оставям да постои, докато направя още една. После режеш на шайби и подреждаш в 4иния.

Общи условия

Активация на акаунт