С какво запомнихте изписването от болницата?

  • 3 603
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 795
Още преди раждането майки и свекърви се надпреварват в избора на комплекти за изписване, планират се почерпки и т.н. Как беше при вас, има ли смисъл това суетене!? baby

# 1
  • София
  • Мнения: 2 164
С какво ще запомня изписването ли? С това, че един куп народ се изсипа вкъщи, а аз имах нужда единствено от спокойствие и присъствието на съпруга ми и дъщеря ми до мен  ooooh!.

# 2
  • Мнения: 1 701
Аз си купих комплекта за изписване, защото исках да е най-хубавия! Grinning А колкото до самия ден - пълна скръб! Confused Имах зверско главоболие, не очаквах да ни изписват, дойдоха само половинката и майка ми /и слава богу!/, докато се усетим един нахален фотограф ни взе 20 лв за най-куците снимки на света /които няма да покажа на никой/ и... така... #2gunfire Остана безкрайното щастие, че се прибирам вкъщи с най-хубавото бебе на света!!!  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 187
Ще го запомня с това,че излязох с патерици.Скоро ми беше правена операция на коляното.На вън имаше и други хора и ме гледаха доста страно.. Rolling Eyes Сигурно са си помислили "тежко раждане ще да е било" Joy Крака ме болеше повече от секциото. ooooh! Яд ме е само че така ще се гледам на видеото вовеки,ама какво да се прави. Confused А след като се прибрахме майка ми и свекървата започнаха да ми обясняват как да облека детето и да му дам водичка,и аз ги сиктердосах да ходят да пият кафе някъде.  Stop

# 4
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ами,относно комплекта за изписването,аз си го купих предварително.Самият ден на изписването си беше съвсем обикновен.Всичко си вървеше спокойно и нормално.Знаех кога и в колко часа ще ни изпишат и родителите на съпруга ми и майка ми дойдоха.След това се прибрахме и се почерпихме.Нямаше нищо излишно,никаква излишна суматоха.Беше си спокойно и аз също бях доволна.

# 5
  • Мнения: 3 089
аз пък бях готова да ме изпишат още на 4-я ден. но ме държаха до 6-я - било задължително за секциата. това ме беше поизнервило. на изписването дойде мъжът ми, брат ми+снаха ми+ най-добрата ми приятелка. бабите и дядовците чакаха у дома по мое нареждане. обядвахме, всеки се порадва на бебка и после ги изпратих да си ходя. но пък аз съм си зла жена  hahaha всъщност и при нас всичко беше спокойно, плавно и кротко.
освен това нашите снимки от местния кибик-фотограф са много добри.

# 6
  • Мнения: 91
Наистина този ден беше най-голямата паника и суетене Joy
Но въпреки всичко- това е един от най-хубавите моменти- бебчо да се прибере вкъщи Heart Eyes

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моите спомени не са хубави.С мъжа ми не се бяхме виждали 1,5г. по независещи от нас причини SadВ болницата идваха татковците, а аз бях сама и стисках зъби.Но на самото изписване като излизахме с бебето, акушерката попита къде е таткото за да му го даде.Тогава вече рухнах, разплаках се и пак влязах в стаята за изписване.Изчаках да ми спрат сълзите за да не ме виждат роднините така и тогава излязах.На никого не пожелавам да има моите емоции!

# 8
  • Мнения: 6 164
Сблъсъкът с роднинското съсловие ми дойде както винаги нанагорно, но се радвах, че се прибираме вкъщи с новия член на семейството и денят беше слънчев и топъл, за разлика от предните 2-3!

# 9
  • Мнения: 948
Беба се роди в Ню Йорк, изписваха ни делничен ден, там не се прави тази лудница с голямата тумба посрещачи...Мъжът ми и аз, и бебата, с едно такси се прибрахме.

Не можехме да я сложим в столчето за колата, не знаехме как, тези колани заплетени, гледах инструкциите, и нищо не разбирах Crazy Накрая излязох в коридора и помолих един човек, който явно беше там за второ бебе - отне му 3 секунди, и мн-о-о-г-о добре обясни всички хватки, да е жив и здрав.

Майка ми ни чакаше вкъщи; топла, чиста къща, много цветя, и миришеше на портокали, съвсем сезонно. Бебата беше като мъничко котенце, не и се чуваше гласчето, търкулнахме я в голямата кошара....и така. Хубав ден.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 865
първото изписване - радостно нетърпение да се прибера у дома!
сутринта си изимих косата на мивката в стаята - навлякох си гнева на санитарките, ама на кой му пука, нали ме изписват! съпругът ми ме изненада с нова рокля - купил я специално за изписването  Sunglasses; прибрах се у дома и двата комплекта развълнувани баби съобразително си приказваха в кухнята, докато ние тримата се излегнахме в спалнята. не правих нищо, просто се наслаждавах, че сме заедно у дома...

второто изписване - тревожно нетърпение да отида най-после да си видя детенцето в медицинска академия!
не помня почти нищо от този ден. раздадох цветята и бонбоните, които бях насъбрала в стаята си, на персонала в болницата. съпругът ми дойде, платихме каквото трябваше, подписахме някакви документи... след това всичко ми се губи...

# 11
  • Мнения: 7 803
ами ще го запомня с тава, че ми бяха забравили обувките и си тръгнах по чехли. добре че беше септември та беше топло, иначе не знам

# 12
  • Мнения: 5 391
Ами...не исках да ме изписват, тогава май осъзнах каква отговорност трябва да поема и се стреснах, нямах идея как ще се грижа за това беззащитно създание Rolling Eyes
Иначе по отношение на дрехи, аз бях купила предварително всичко и нямаше издънки, развълнувах се много, когато видях най-близките си и бях горда като им показах сина си Blush
А после-събиране в нас, което не ми беше много по вкуса, не исках навалица, но го изтърпях стоически.

# 13
  • Мнения: 1 186
Ще запомня изписването от родилното с това велико чуство че си вече майка baby и че най сетне ще си бъдеш вкъщи с твоето голямо съкровище-така както винаги съм си мечтала newsm07

# 14
  • Мнения: 8 917
С това, че след седмицата в която ми се събираха не повече от 10 часа сън /за цялата седмица!/ у дома си се чувствах като на остров на спокойствието Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт