С какво запомнихте изписването от болницата?

  • 3 611
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 790
Няма да го забравя - свекърва ми си беше счупила крака и ходеше с патерици.

# 61
  • Мнения: 2 254
беше най-студения ден в годината  Simple Smile
и се старая да не отдавам голямо значение ,на факта ,че сме далеч от роднини и приятели-само тримката си се прибрахме...
то май нямаше да е много добре да има около мен една камара баби,лели и т.н. като се замисля сега- на депресията дето ме друскА само това ми трябваше и #Crazy 

# 62
  • Мнения: 2 085
Със страхотното бързане #Cussing outКакто си лежах в стаята, дойде някаква сестра ли, акушерка ли, не знам, и ми викна:"Айде, тръгвай!"Аз с чорлавата коса, без грим ,се изтътрузих долу до стаята за изписване, едва успях да се облека и ни изтикаха навън #Cussing out Затова и се разминаха с дежурните букети.!.

# 63
  • Мнения: 1 555
С много букети и бонбониери, които всички отидоха за персонала, както през целия ни престой ! А иначе аз нямах търпение да си се прибера внъщи, умишлено не бяхме поканили много хора, само роднините и един приятел, защото аз се чувствах много изморена и изтощена!

# 64
  • София
  • Мнения: 39 758
С това, че съпругът ми беше забравил да ми вземе обувки Simple Smile Добре, че поне панталон и яке имах Simple Smile

# 65
  • Мнения: 91
За изписването ни на голямата дъщеря преди 13г че  тати закъсня и останахме последни,просто забравил да купи цветя.Родих втората преди 6м в Майчин дом Варна с епидурална упойка и след около час исках да си отивам,бях възхитена от вниманието на всички.Но цялото суетене с куп роднини в къщи не е за предпочитане

# 66
  • Мнения: 1 733
Ще го запомня с радостта, че нашият татко най-после ще може да види отблизо и да гушне малкото си синче и с щастието, че се прибираме вкъщи за първи път тримата заедно. Нищо друго нямаше значение Simple Smile

# 67
  • Мнения: 566
 помня го с усмивката и пълното щастие на таткото, когато му дадоха бебчо. беше невероятна гледка! а той един ....... не знае как се държи бебче, а как слизаше по стълбите ..... беше много сладко!!!
       иначе комплекта за изписване аз си го харесах и купих още в 5-я месец, когато разбрах че бебето е бебчо.
 на изписването - голяяяяяяяяяма рода се оказахме, но хората ни се радват, нали съм първа внучка, а Христо първи правнук!

# 68
  • София
  • Мнения: 3 824
Ще го запомня с това,че таткото беше в Италия и трябваше само с майка ми да се приберем с такси.
А навън беше един студ,един вятър духаше ooooh!.

# 69
  • Мнения: 22 843
Ще запомня изписването от родилното с това велико чувство че си вече майка baby и че най сетне ще си бъдеш вкъщи с твоето голямо съкровище-така както винаги съм си мечтала newsm07
Бяхме си само ние и едни приятели,Майка ми не можа да дойде,защото тогава бяхме в чужбинско.

# 70
  • Мнения: 1 353
С по-скорошното изписване отколкото беше предвидено.

# 71
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
С нетърпеливото ми чакане пред детското отделение, да  се появи акушерката със сина ми и бързо да слезем долу при татко му.

# 72
  • Мнения: 575
То пък беше едно изписване...
Сутринта към 10 акушерката дойде в стаята и ми каза че след 20 минути документите ще са ни готови и двете с бебка можем да си ходим. Супер щастлива звъня на мъжа ми да му кажа- никой не ми вдига. Звъня пак- отново никой! Звъня на свекървата (да не би да са заедно) и на нейния тел никой . Почвам да се притеснявам. Звъня на свекъра "Няма връзка с този номер" И като го чувам и рев! Рева 10 мин и се сещам да пробвам пак да звънна. Звъня, звъня и на края мъжа ми вдига и весело ме пита "Как сте бебчета" Такъв скандал не бях вдигала никога! Крещах му като луда. Той най- чинно си ме изслуша и ми обясни , че е бил в банята и се е бръснел (нещо , което прави много рядко и с 300 молби от моя страна) . Та дойдоха моите родители , неговите и кумовете ни. Самото изписване се състоя във стаята (Бях във ВИП) Дойде акушерката, преоблече бебка пред нас (мъжа ми снимаше през цялото време и сега имаме урок по преобличане на бебе и сменяне на памперс.) След като я преоблече попита "Кой ще я вземе" И понеже мъжО снимаше, аз си я взех. Акушерката каза "честито", аз й подадох кутия бонбони и си тръгнахме. Асансьорите не работеха и слизахме по сълбите от 3я етаж поне 10 мин. Беше ме страх на всяка крачка да не изпусна бебка Simple Smile После малко снимки пред портала и хайде вкъщи:) Хапнахме , пийнаха и това беше.

# 73
При нас имаше голяма рода мм... не бях о4арована но бях щастлива 4е се прибираме но няма да забравя колко щастлив беше таткото подари ми букет и каза"Мила благодаря ти за нашето съкровище" Бях на 7-то небе от щастие прибрахме се старейшините постояха около 4ас и ни оставиха сами но паниката доиде когато бебо се нака а аз нилога не бях сменяла памперс добре 4е мъжа ми имаше опит та той го смени  Embarassed Ина4е вси4ко беше супер Mr. Green Цял ден се гушкахме с тати и бебо Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 1 877
прекрасен майски ден....аз влизах в хубавите си дънки, изглеждах супер, заобиколена от близки хора, летях, че вече съм майка....и много цветя около мен...сега гледам хубави снимки и си спомням с мили чувства, сякаш беше вчера...

Общи условия

Активация на акаунт