Как се справяте с веждите си...

  • 2 988
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Искам да ви попитам как се справяте с веждите си? По- точно след изскубване, когато започват да прорастват пак косъмчетата. Та въпроса ми е какво правите докато не достигнат дължина, на която могат да се изскубят пак? А ако някой врасне  ooooh!?
Моите вежди са черни и ужасно се дразня като виждам точките, които се виждат и ми идва да ги разчопля, но ефекта ще е драматичен.
И другото е наведнъж ли ги скубете и на какъв период? Или всеки ден отскубвате порасналите косъмчета?

# 1
  • Мнения: 8 917
Искам да ви попитам как се справяте с веждите си? По- точно след изскубване, когато започват да прорастват пак косъмчетата. Та въпроса ми е какво правите докато не достигнат дължина, на която могат да се изскубят пак? А ако някой врасне  ooooh!?
Моите вежди са черни и ужасно се дразня като виждам точките, които се виждат и ми идва да ги разчопля, но ефекта ще е драматичен.
И другото е наведнъж ли ги скубете и на какъв период? Или всеки ден отскубвате порасналите косъмчета?
Зависи от цвета и дебелината на косъма и по принцип на веждите ти Peace Моите са тънки и светли - съответно отскубвам я има, а не 10-тина косъмчета и това го правя след като започват да растат - на 7-10 дни Peace

# 2
  • Мнения: 8 505
И моите са светли.Никога не са враствали.А с пинсета мога да ги хвана и когато са току-що подали се.

# 3
  • Мнения: 6 164
Добре се справям! Laughing Растат по 2-3 нови и ги хващам, дори да са милиметър дълги... даже мм е много newsm78 - а и те не личат изобщо, защото не са дебели.

# 4
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Винаги сама съм си ги поддържала и мисля, че се справям чудесно.Моите са тъмни. Peace

# 5
  • Мнения: 1 986
 Моите първоначално ги оформи козметичката ми,сега си ги поддържам аз-но те са светли и растат на около 5-6 дни;виж,за тъмни не мога да те посъветвам,знам за какво говориш обаче,виждала съм тъмни момичета,чиито непораснали косъмчета стоят като точки ThinkingОсвен да ги прикриваш с фдт и грим,друго не ми идва наум newsm78

# 6
  • Мнения: 2 211
За голямо съжаление, моите са черни и затова ги удостоявам с вниманието си всеки ден. За целта ползвам увеличително огледало. Врастналите косъмчета оставам докато израстнат достатъчно, за да ги отскубна и гледам да ги покрия с лек грим. Купих си безцветна спирала за мигли /4лв./ и след ежедневното оформяне ги сресвам с нея- ефекта е страхотен, пробвай.

# 7
  • Мнения: 3 461
Моите са черни и гъсти,ходя на козметичка в Бахрейн,която ги почиства с threading,с един конец в ръцете,много съм доволна,по-малко боли отколкото с пинсета,но не давам да ги изтънява или скъсява.

# 8
  • Мнения: 635
Не са ми тъмни веждите и за това нямам проблеми с черни точици при израстването,не се появяват и враснали косъмчета.Оформям ги сама,мисля,че се справям прилично,но бързо ли растат-не ги почиствам достатъчно добре ли,не знам,но всеки ден има по някое за махане.Често се справям и с веждите на една приятелка.   newsm53

# 9
  • София
  • Мнения: 35 910
Справям се много добре - моите са светли и не е проблем.
Растат по 3-4 косъмчета интервал

# 10
  • Мнения: 266
При минимална дължина, ако са излезнали косъмчетата, ползвам пинсета с остър връх-като игла, справям се. И увеличителното огледало с максимално увеличение влиза в употреба.Така че и 0.5 мм не са проблема.Но докато изкарат-  точките и  тези които не мога да хвана с пинсетата ме тормозят. Може би някакво ексфолиране трябва да се прави???Не съм чувала за такова нещо. А веждите са ми гъсти и черни, а и аз доста ги изтънявам. Така че си има точки. Маскирам ги с грима, но не ми е комфортно.
Иначи формата отвреме навреме ми я коригира козметичката и аз се водя по нея после.
Купих си безцветна спирала за мигли /4лв./ и след ежедневното оформяне ги сресвам с нея- ефекта е страхотен, пробвай.
Каква прозрачна спирала ползваш?
А може би трябва да си направя лазерна епилация на веждите??? И да реша проблема веднъж завинаги. Но ако после реша да променя формата им? newsm78

# 11
  • Мнения: 2 211
Спиралата е "Импала", но има и по-фирмени. Колкото до ексфолирането, мислила съм за този вариант, но ме е страх на това чувствително място да правя експерименти.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
 Черните точки много лесно се отстраняват с ьгъла на пинсетата,мойте са черни с дебел косъм,но никога не избизат на точки.Както днес съм скубала показали се косъмчета,на другия ден отново има някой косъм,но не и точка.Иначе всеки ден се скубя,виж това за безцветната спирала е добра идея за тези с по рошавите вежди или неукротими косъмчета. Laughing

# 13
  • Мнения: 5 103
Светли са ми веждите и с тънки косъмчета нямам проблеми Peace

# 14
  • Мнения: 7 914
На всеки 2-3 дена си ги скубя по формата, че иначе лошоооооо Peace

Общи условия

Активация на акаунт