до кога да се къпем всеки ден

  • 2 262
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 259
От както се родил до сега с няколко изключения го къпя всеки ден.Като мине годинката ще го къпя през ден,и без това е студено вече. Като дойде лятото пак ще е всеки ден Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 042
До когато решиш. Peace

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 404
Прочети какво препоръчват западните дерматолози, както те съветва и Никол и сама си реши.
Бебетата не се препоръчва да се къпят всеки ден.

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Къпят се, когато имат желание или належаща нужда от хигиенизиране:)
Няма правила.
Може да е два пъти на ден, през ден, през два...според зависи.

# 34
  • Мнения: 3 360
До когато прецениш ти! LaughingНяма правила-както казва Реза Hug

# 35
  • Мнения: 135
ОТ рАЖДАНЕТО ДО СЕГА СЕ КЪПЕм ВСЕКИ ДЕН ыНО ПрЕЗ ЗИмАТА мОЖЕ ДА ПрОПУСНЕм КОСАТА - ЩЕ СЕ мИЕ ПрЕЗ ДЕН Wink

# 36
  • Мнения: 4 621
До годинка и два месеца се къпахме всекиден. Сега сме през ден Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 607
Боби го къпем всеки ден, защото той самият си го иска. Единствено ако сме на гости и закъснеем много мием само дупето.
Аз се къпя всеки ден и знам колко ми е хубаво. По същият начин явно се чувства и малкия, затова не искам да го лишавам от това удоволствие.  Hug  Peace

# 38
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Близо година се къпехме всеки ден.
Лятото - също, дори по 2 пъти на ден, но сега, след като захладня, през ден е удоволствието.
Мисля, на вас ви е още раничко да прескачате къпане.

# 39
  • Мнения: 9 990
Аз се къпя два пъти на ден-веднъж сутрин преди работа си взимам душ и веднъж вечер.Детето къпя всеки ден вече 4 години.В началото на годинката може и да съм пропускала, но след годинка даже зачестих.

# 40
  • Мнения: 1 353
Къпя Али всеки ден само в горещините, иначе през ден.

# 41
  • Мнения: 118
До 1 годинка , после косата през ден

# 42
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
И до ден днешен къпя Нели всеки ден, косата през ден, и дори всеки ден след душ я мажа с лосион за тяла на Henkel, предназначен за хирурзи, които постоянно си мокрят ръцете. С този лосион я мажа още от първия й ден и нито се е подсичала, нито й е мазна кожата....Самото детенце си чака всяка вечер банята и се сърди ако се пропусне.

# 43
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Все още се къпем всеки ден и не смятам, че скоро ще започнем да прескачаме, още повече, че колкото по-големи стават децата, толквоа повече се цапат! А и ние самите се къпем всеки ден! Може би ще започна само косата да мия по-рядко.
И ние така, а дали е правилно за кожичката на бебо?  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 1 230
За сега се къпем всеки ден, косата мия през 2 дни. Кожичката й стана доста суха, въпреки олиото на Пенатен, та се замислям да разредим до през ден.

Общи условия

Активация на акаунт