Иде ми да крещя от безсилие !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 3 481
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
и на мен ми се е  случвало...на писмен изпит за държавна служба... казаха ми, че съм имала слаб английски... което ме разсмя и на втория кръг, който е устен, направо си влязох и запраших на английски... но мястото беше заето преди да се проведе изпита даже. незнам колко от комисията ме разбраха

# 16
  • Мнения: 270
За съжаление навсякъде и за всичко е така.Нямаш ли връзки пътуваш към 9-та глуха.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 901
Малко оф...преди 10 дни в един пловдивски вестник  попаднах на следната обява:Магазин за дънкови облекла,търси продавачка до 52 кг Rolling Eyes.....помислих,че е печатна грешка,но на следващия ден,ако имаше грешка/печатна/,щяха да поправят..........смятайте за какво става въпрос,отиваш на обявата и се качваш на кантара hahaha
Да.В нашия град,за мястото на счетоводители ги карат да пеят.Няма да казвам за коя фирма става въпрос.
Та не се и изненадвам какви ги търсят.
Мани, мани, а в нашия има кетърингова фирма, която избира секретарката си по умения като - балансиране на нож с връх опрян във върха на показалеца, бързи рефлекси по хващане на падаща тояжка и т.н.

# 18
  • Мнения: 8 917
Малко оф...преди 10 дни в един пловдивски вестник  попаднах на следната обява:Магазин за дънкови облекла,търси продавачка до 52 кг Rolling Eyes.....помислих,че е печатна грешка,но на следващия ден,ако имаше грешка/печатна/,щяха да поправят..........смятайте за какво става въпрос,отиваш на обявата и се качваш на кантара hahaha
Да.В нашия град,за мястото на счетоводители ги карат да пеят.Няма да казвам за коя фирма става въпрос.
Та не се и изненадвам какви ги търсят.
Мани, мани, а в нашия има кетърингова фирма, която избира секретарката си по умения като - балансиране на нож с връх опрян във върха на показалеца, бързи рефлекси по хващане на падаща тояжка и т.н.
Хахаха това може да е само ЛА..А КЕТЪРИНГ:mrgreen:

# 19
  • Popovo
  • Мнения: 571
По крещи си, поплачи си и за следващия конкурс едно на ум. Всяко зло за добро, може пък да си намериш по хубава работа.

# 20
  • Мнения: 2 723
И да крещиш и да виеш, все тая... това е положението.
И аз си търся работа от известно време и на добреплатените места става само с връзки...
Затова сега съм решила вместо да си търся работа да си търся стабилни връзки.  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 901
Мани, мани, а в нашия има кетърингова фирма, която избира секретарката си по умения като - балансиране на нож с връх опрян във върха на показалеца, бързи рефлекси по хващане на падаща тояжка и т.н.
Хахаха това може да е само ЛА..А КЕТЪРИНГ:mrgreen:

Дааааа!

# 22
  • Мнения: 1 547
Виж сега, не е възможно да получиш подобен резултат от явяването си на конкурс, па ако ще и в Сомалия да е... "Класирана си първа, но няма да те вземем" - такъв официален отговор е абсурден. Какво точно ти казаха от фирмата? Ако тяхното становище е, че си неподходяща, а ти имаш друга информация от вътрешен източник, то тогава изискай да видиш пълния списък на кандидатите, както и application-а на този, който е събрал максимален брой точки - кажи, че искаш да разбереш какво не ти е достигнало, за да работиш в тази прекрасна фирма и че това ще ти помогне да се усъвършенстваш в бъдеще. Нямат право да ти откажат, имат право само да скрият личните данни на кандидатите. В случай, че удариш на камък в българския офис и ако наистина фирмата е международна, изпрати писмо в централата /както те е посъветвала и Ламята/.

Няма защо да крещиш от безсилие, щото не си безсилна! Такива работи стават по целия свят, вярвай ми, въпросът е да се заинатиш и да не допускаш някой да се гаври с теб! В България корупцията и "шуробаджанащината" са толкова разпространени, защото непрекъснато се подхранват от примирението и бездействието на хората.  И от безверието им.

Освен това, в България може да се направи успешна кариера и без връзки!  Peace

# 23
  • Мнения: 217
Не си мисли 4е само в България е така NaughtyТова го има навсякъде по света. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 35 941
Съжалявам
Дано да е за добро

# 25
  • Мнения: 6 167
аз мисля, като Ламята.
но трябва да имаш наистина доказателства, че си класирана първа.
едва ли имаш истински такива доказателства.
явно получаваш сведения от 'познат' там.
извини ме, ако не съм права.
ако имаш доказателства си заслужава да се бориш
ако не - не се отчайвай!
в България СЕ намира работа БЕЗ връзки.
добра работа за добри пари!
не спирай да опитваш  Peace

# 26
  • Мнения: 7 385
Да им е честито на ЕС че ни приемат! Те незнаят какъв таралеж в ........ си взимат!
  Таралежа е в ........ но на работодателите.Като дойдат нови,а и ние ще можем да ходим там се надяваме,че всичко ще си дойде на мястото.Човекът си тежи на мястото и при упоритост си го намира.
              Не си трови нервите.Всички сме били на подобен хал.Още по-лошо е когато ти кажат :Като не ти харесва напусни - а си работил години наред,познават те,но си бил достатъчно смел да си потърсиш правата.
              Така,че се надявам вече да ти е преминало.  bouquet

# 27
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
По крещи си, поплачи си и за следващия конкурс едно на ум. Всяко зло за добро, може пък да си намериш по хубава работа.
Успех следващия път!

# 28
  • Мнения: 2 673
  Не е достатъчно да кажа: всяко зло за добро или следващия път  ще е по-добре....Защото не е така. Премятат като парцали свестни хора, които биха "дали нещо на света", а се оказва винаги обратното.
 Мила, аз лично съжалявам, че съм родена в БГ, точно поради тази причина..

Общи условия

Активация на акаунт