Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Пловдив

Влизам в 10г.с., понякога...абе доста често, вечер изпитвам ужасен дискомфорт, който ми е трудно да опиша Rolling Eyes. Чуствам се отпаднала, но най-гадното е чуството за тежест ...нещо като гадене..в областа на корема, появява се често в късния следобед и така цяла вечер Sad, на следващата сутрин съм като чисто нова. Това възможно ли е да става от преумора, или са си нормални симптоми за първо тримесечие, вече в чудо съм се видяла  Sad, се едно не съм аз.
Цитирай

София

Влизам в 10г.с., понякога...абе доста често, вечер изпитвам ужасен дискомфорт, който ми е трудно да опиша Rolling Eyes. Чуствам се отпаднала, но най-гадното е чуството за тежест ...нещо като гадене..в областа на корема, появява се често в късния следобед и така цяла вечер Sad, на следващата сутрин съм като чисто нова. Това възможно ли е да става от преумора, или са си нормални симптоми за първо тримесечие, вече в чудо съм се видяла  Sad, се едно не съм аз.

Абсолютно същото е и при мен... като предболестно състояние. Чудех се дали нещо не се разболявам, ама явно е от бременността. Добре, не съм единствена:)
Цитирай

И аз се чувствах така. Особено вечер, като се наведях и при изправянето имах чувството, че ще си повърна и вътрешностите./ Извинявам се за грубия изказ./ Но не повърнах нито веднъж. Само ми се качваше до гърлото, чувствах, че ще го изкарам, ама не. Така по няколко пъти на вечер. После премина. Около началото на 8-мия месец като се наведях, ми тръгваше едно парещо- кисело усещане от стомаха към гърлото. Пак вечер. И това не го повърнах. Около седмица преди термина и това усещане премина.
Цитирай

В Изумрудения свят (без рубинени пантофи)!

Съвсем нормално и преминава в повечето случаи към 3-4 месец. При някои обаче (Аз) продължав до края на бременноста!
Цитирай

Пловдив

Ооооо до края ако е така....направо ще полудея Crying or Very sad, много е гадно чуството!
Цитирай

В.Търново

При мен тези симптоми продължиха до към 12-та г.с.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Съвсем нормално и преминава в повечето случаи към 3-4 месец. При някои обаче (Аз) продължав до края на бременноста!

същото беше и при мен. Оживях
Цитирай

Варна

аз също бях така. Даже повръщах и то много, най-вече сутрин и вечер. Нямах никакъв апетит - ядях само кисело мляко, плодове и зеленчуци, а сутрин за да се справя с повръщането пиех боза. Това продължи до средата на 4 месец. След това все едно бях на върха. Чувствах се просто страхотно. Сега отново започва да ми натежава, но предполагам това е от големия корем.
Цитирай

Имам такова усещане късно следобед и вечер, но не ми се повръща. След вечеря почти винаги имам киселини. А като стоя дълго време седнала на стол, т.е. сгъната, започва да ме боли ниско долу, по всяко време на деня. Чак не ми се мисли как ще ходя на работа другия месец  Crying or Very sad
Цитирай

Sofia - Младост

Напълно в реда на нещата  Peace! И аз бях така! При мен се получаваше от рязко падане на кръвното и след един айрян със сол се чувствах ОК! При мен отмина към 12-13 седмица!
Цитирай

София

Да, в началото е така, организмът още не е свикнал със скока на хормоните. Аз само лежах и спях! Laughing
Цитирай

познато чувство Very Happy
Цитирай

Sf

При мен тези симптоми продължиха до към 12-та г.с.
Peace + мноооооооого повръщане, по 10 пъти на ден.След като влязох в 13-та седмица и изведнъж спрях да повръщам.Не можете да си представите какво облекчение!
Цитирай

Прага/Чехия

Нормално е,не се притеснявай ще ти мине в последствие Peace
Цитирай

София

При мен беше същото първите 3 месеца. Вечер бях като парцал, едва ставах от леглото, съпроводено с гадене и повръщане.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора